1

Teema: tõukassijutud

tere!
minu kiisu on tõukass-šoti lühikarvaline ,emane, tumehallikas-valge , 1aastane.

mul on selline probleem - et ta on väga arglik ja võõraid ta kardab . Kodus olles (kui on aind perekond ümber ) on ta suht julge ja aktiivne .vahepeal on ta laisk ja unine kass kes magab päev otsa:D probleem- tahaks et ta oleks julge ja aktiivne ka siis kui külalised on .ta on ka suht ülbe siis kui proovin trikke õpetada -nimelt võtan midagi väga head mis on ta lemmik maiustus , proovin trikki õpetada ja ta vaatab mind nii et kui sa ei anna seda maiustust kohe siis lähen ära (ja ta lähebki ära).ta oskab juba tegelt istuda ja sitsida ja maiustusi otsida kruusi alt(käsu peale).
aga ta on väga hea kass ei mäu väga palju ,ei kraabi mööblit ,ei tee asju katki . ja kui tahad et ta õue läheks vaatab ta sulle ennem otsa ja teeb mäu nagu et kas tohib minna ikka , ta laseb ka endaga kõike teha (ta ei hakka küünistama ega hammustama kui sülle võtta -ta eriti ei oskagi seda teha)

palun aidake
ma ei tea mida taga teha . ei saa isegi külalisi kutsuda kui et kass ei läheks diivani alla ja olles seal 24 tundi sad . muidu olen ka proovind et keegi ei puuduta teda nädal aega et läheks siis julgemaks aga ei .ja ka seda et külalised mängivad kassiga. aga ei

ja seda ka et ma olen siin uus niiet ma ei oska seda lehekülge veel niihästi kasutada

Thumbs up Thumbs down

Vasta: tõukassijutud

Iga kass on omamoodi, tema usaldab ainult teid ja võõraid pelgab, mis selles tglt halba?
Kas te saite ta kassipojana või juba täiskasvanuna? vb on keegi talle kunagi liiga teinud? Ma küll ei tunne sinu sõpru ning ei tea nende suhtumist kassidesse aga paljud kassid tunnetavad ära selle, kui nad mõnele inimesele ei meeldi..
Või käituvad nad sul liiga pealetükkivalt? Tahavad kohe paitada vms? Ka see võib kiisu eemale peletada.

Thumbs up Thumbs down

ma võtsin kiisupoja 4 kuuselt. kui külalised on kõik tahavad teda näha aga keegi lõpuks ei näegi sest ta on kogu selle aja diivani all . aga kas sellest võib olla et  - ma ostsin ta näituselt ja seal olid kõik kassid suht kurnatud ja väsinud ja kõik lapsed vaatasid teda ja paitsid ,et siis hakkas kartma?

Thumbs up Thumbs down

Kusjuures see võib täisa nii olla..
Minu britt täiskasvanuid ei karda aga laste eest paneb jooksu.
Muidugi kahju, et kass kuskil peidus, kui mul lapsega sõbranna külas.. aga iseenesest on see hea, siis ei saa ka laps teda väntsutada.

Ja üks tähelepanek veel- mis sellest, et külalised sinu kassi ei näe.. ta võtsite ta endale, ta on teie pereliige ja teile kõige tähtsam..

Thumbs up Thumbs down

Oh see on kassidel vist ühtne, et väikseste laste seltskonda naljalt ei tulda ja seda isegi siis kui halbu kogemusi tglt pole. Minu pärsalased lahkuvad ka kui külalised tuleva (v.a nende puhul, kes tihti käivad) aga siis ilmuvad ikka mingil hetkel välja ja tulevad seltkonda. Aga kui on lapsed kaasas, siis võivad terve päeva olla voodi all ja sealt mitte väljuda.

Thumbs up Thumbs down