1

Teema: Pissihädad

Tere. Selline probleem, et isane kass, kes sai aastaselt umbes ära kastreeritud ja nüüd ka põiehädadega väikesel opil käidud, pissib igale poole. Voodi, kapp. Vend tuli ööseks minu tuppa magama ja Tema madrats lasti kohe täis. Ja lihtsalt pissibki. Et millest see nüüd olla võib, oskab keegi midagi öelda ? Ta käis mul põit tühjendamas, opil.. umbes 5 päeva tagasi ja pärast seda ei saa üldse enam elada. Kõik, kuhu Ta satub, laseb Ta täis. On sellel mingi loogiline seletus või... ?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Pissihädad

Minu kass sama haigusega lasi ka kõikjale. Kui terveks sai, tegi ilusti kasti edasi. Aga kuni põletik kestis, proovis ikka pissida mujale. Pöördu opi teinud arsti poole ja räägi talle kassi konditsioonist.

3 Viimati muutis KassiHulluke (09.09.2010 17:52:52)

Vasta: Pissihädad

ma vaatasin hiljuti kanal üheteistkümmne pealt ühte saadet, ma ei mäleta küll saate nime, aga seal olid mingid perekonnad oma koertega hädas- nimelt chichuauadega. Tütar võttis vanematele 4 sedasamust tõugu koera, mis ma just kirjutasin siia, ja siis kutsuti üks naine, kes käibki kõikide pool abis, ja need koerad ka pissisid igale poole tohutult. kui tuppa astusid, siis oli kõik pissilõhna täis. see tütar oli juba oma elu peale läinud, ja oli endale mingi bulgogi moodi kutsa võtnud ja teised neli jätnud vanemate juurde. siis ostis see naine kes kutsuti spetsiaalsed seebid ja värgid millega pissit koristada, sest ta oli vistt mingi UV valgusega vaadanud põranda ja kõik üle kuhu nad pissinud on. kõik oli imbunud mööbli sisse mis julgustas koeri rohkem seda tegema. siis hakati põrandaid ja möööblit puhastama, nende spetsiaalsete koerte/kasside vahenditega.lastigi siis koerad sinna samma elutuppa tagasi. ja siis pärast seda pandi kaamerad ülesse, uks lahti, teisse tuppa, uksele piirde ümber, ja see naine õpetas, et kui sa kaamerast näed, et nad jalga tõstavad, siis jookse ukse juurde ja tõsta häält. ja niisiis nad harjusid sellega: - TUPPA EI TOHI PISSIDA!!!

Villakud , Deegud ja Kassid! (L)

Thumbs up Thumbs down