1

Teema: 6 nädalane kiisu uues kodus

Tõime koju uue pärsia kassipoja,ta on 6 nädalane.Kosu võttis põhimõtteliselt ühe tunniga omaks ,jalutas ringi,mängis.Sööb iseseisvalt pärsia kassipoegadele mõeldud krõbinaid,joob vett,konsertoitu.Ainus probleem et veel ei oska potil käia.Kui häda peale tuleb siis hakkab ringi tuiama ja tema praegune koht kus ta pissil ja kakal käib oma voodi alune aga igakord ennem kui ta häda läheb tegema siis sekund ennem ta nutab ühe korra ja siis teeb häda ära.Ennem häda tegemist uitab ta väga palju igalpool ringi,potile tõstes paneb ta sealt suhteliselt kiiresti minema ja otsib mujale kohta.

Thumbs up Thumbs down

2 Viimati muutis Depsy (23.08.2010 19:13:02)

Vasta: 6 nädalane kiisu uues kodus

No siis pole muud kui õpetama hakata, aidata tal kraapida käpaga ja oodata kuni ta oma häda ära teeb. Kui teeb kenasti õigesse kohta siis kiita, silitada jne.
Iseenesest on 6 nädalane siiski veel liiga väike, et ta ema juurest ära tuua, kassipoeg peaks olema vähemalt 8 nädalane, veel parem 10 nädalane, kui ta uude koju tuuakse. Sest antud juhul puudub tal isegi eeskuju kellelt õppida liivakastis asju ajamas käia, kui teil just vana kassi ees pole.

Thumbs up Thumbs down