1

Teema: Kodu kassikarvu täis, mida teha?!

Viimasel ajal on terve mu elamine kassikarvu täis, kõik kõik kohad ja riided jne. Iga nädalasest koristamisest pole enam abi sest, juba poole näddala pealt on sama seis mis enne koristamist. Ma saan aru et 2 päraslast võivad kõvasti karva ajada hoolimata kammimisest ja korralikust söögist aga see on juba üle mõistuse. Kuidas teised päraslaste omanikud omakodu puhtana hoiavad, nii et sinna külalisi ka julgeb kutsuda? Hakkan juba mõtlema ühe pärslase ära andmisest, sest me ei jõua lihtsalt koguaeg koristada ja oma riideid karvadest puhtaks rullida. Mida teha?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kodu kassikarvu täis, mida teha?!

Mina otsin hetkel koduabilist, kuna kogu mu vaba aeg kulub koristamisele... Loomad paratamatult ajavad karva ja praegu see peamine karvavahetusaeg ka.

http://devonrex.onepagefree.com/

aga furminaatorit olete proovinud? meie kass veel karva ei aja, kui hakkab, siis proovin selle igatahes ära.

Thumbs up Thumbs down

sa oleksid pidanud hoopis sfinksid võtma big_smile

ma ise küll mõtlesin sellele aga nii palju võrratuid kasse on igalpool ripakil, ei saa käppi eemal hoida juu ja oodata, kuni rahalaev tuleb. big_smile

tegelikult ma elan selle karvaajamise üle, aga allergikud ei saa minuga ühes ruumis olla küll, mis parata.. :roll:

Tean seda omast käest, et karvad võivad täiesti hulluks ajada. Meil on ka kaks kassi, lisaks kaks koera, jänes ja rotid. Hommikul, nii kui tõusen, hakkab koristamine peale. mad. Õnneks ei ole kellelgi peres allergiat.

Thumbs up Thumbs down

Tuttav kasutab Furminatorit mõned kuud juba oma kahe kassi peal. Ütleb küll, et karvu on vähem. Lisaks vannub, et karv on kenam. Laenasin talt seda imekammi. Võtab küll kenasti karvad ära, isegi need, mis veel kinni on tongue S.t. et iga päev ei maksa seda kammi kasutada, pärast ongi kõigil sfinksid.

Peab ka vist proovima siis smile

Thumbs up Thumbs down

Ma vist soetan küll selle omale. Ma küll natuke kahtlen, kas pärslaste puhul on efekt sama, eks seda peab proovima. Minul on lühikarvalised kassid ja kammi piid ulatuvad aluskarvani. Ja väga rajult ei maksa kammida näitusekasse, aga koduste kasside puhul ma ei näe probleemi, kui neil natuke vähem aluskarva on. Vähemalt ei ole see karv voodis ja riietel ja jumal teab kus.

http://www.youtube.com/watch?v=_3jg0_8MTC0

Thumbs up Thumbs down

Suht hilja vastan aga ehk on kellegil abi. Mul ka olemas see furminaator, natuke aitab küll. Aga kui laps sündis lahendasin asja nii, et lasen karvahoolduses oma pärslase karva ära pügada. Kassile endale tohutult meeldib kusjuures- eriti suvel. Poole aastaga kasvab karv täispikkusesse tagasi, siis lähen uuesti pügalasse temaga. Õnneks pole näitusekass.

meie kiisul kriimud silmad...

See on ikka päris hea mõte kassil karv maha pügada.   big_smile No kusjuures on see hetkel kõige parem idee, aga mõni teeb kassile kilekotist kostüümi siis on vähem karvu.  lol

Villakud , Deegud ja Kassid! (L)

Thumbs up Thumbs down