1

Teema: Kassifoorumi uus süsteem

Viimase paari kuu arendustöö on saanud lõpule ning mille käigus kassifoorum sai endale töökindlama ning kaasaegsema foorumimootori. Muidugi ka teistsuguse värvilahenduse.

Tahangi nüüd küsida, kuidas kasutajatele selline käik meeldis ja millised on mõtted/ideed mis on hetkel Teie peas seoses meie foorumiga?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassifoorumi uus süsteem

Mulle meeldib. Loogika tundub sama kui vanal variandil, kõik vajalik on hästi leitav. Ainult kassipilt avalehe ülemises nurgas võiks olla nunnum (kuid see on vist juba norimine  wink)

Thumbs up Thumbs down

Mulle ka meeldib, ainult suur osa pilte on tutvustusest kadunud... sad

Thumbs up Thumbs down

jah, kahjuks ei olnud vana süsteem nii arendatav et pildid oleksid ületoodavad. Aga arendaja andis endast parima smile

Hea kui meeldib.

Mis puutub logosse, siis selline on disaineri nägemus kiisufoorumist smile natuke nunnum vb võiks olla smile aga ehk harjub smile

On muidu äkki kellegi soove mõne lisavõimaluse tarvis mida peaks foorumis arendama?

Thumbs up Thumbs down

5 Viimati muutis Aime (13.08.2010 02:20:04)

Mina mingit nunnu-värki ei igatse, sisu on tähtsam. Mind kui tõukassikasvatajat häirivad paberiteta kasside müügikuulutused tõukasside müügi rubriigis, samuti võiks eraldada ostusoovid müügikuulutustest.
Paaritamise eetika all on partneri otsimise kuulutused mitte-tõukassidele, mis foorumisse kohe mitte ei sobi (nagu ka tõukasside omad, sest partneri otsing käib ikka muid kanaleid pidi).

Väga hea märkus. Antud hetkel ei ole siin foorumis modesid ühtegi, seega ilmselt taoliste sisukontrolli saame ohjesse alles siis kui modesid tekib.

Olen Sinuga Aime täiesti nõus, sisu on oluline ning see ongi selle keskkonna kindel eesmärk, et aidata kassisõpradel paremini suhelda. Mõtlesin aga seda, et mis suhtlemist teie arust paremini võimaldaks?

Thumbs up Thumbs down

Uude foorumisse võiksid kuuluda ka avatarid. Mina tunnen neist küll puudust, profiil on kuidagi liiga tühi ilma nendeta.

Thumbs up Thumbs down

siin võiks rohkem kassipilte olla.ma armastan armsaid kasse roll

Thumbs up Thumbs down

Väga lahe, lõpuks siis valmis! cool

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Jah, mitmed proovisid. Ainult ühel õnnestus! smile

Thumbs up +1 Thumbs down

copy watches

Thumbs up Thumbs down

MENS ROLEX 18K GOLD DATEJUST RUBY DIAMOND BEZEL WATCH Click to Enlarge Click to Enlarge Click to Enlarge Click to Enlarge Click to Enlarge Click to Enlarge Click to Enlarge Click to Enlarge Click to Enlarge Click to Enlarge Click to Enlarge Click to Enlarge Click to Enlarge Click to Enlarge Click to Enlarge Payments   : Paypal for this item. replica rolex watches for sale  Domestic Shipping: rolex milgauss replica  Free Shipping via USPS Parcel Post Domestic Shipping: $25 via USPS Express Mail International Shipping: $50 via USPS Express International Mail California buyers are responsible for an additional 8. 75% sales tax. International buyers are responsible

Thumbs up Thumbs down

christian louboutin outlet generic and would love anything far more in manner, a fantastic decision is usually to buy at sample product sales. Bridal merchants maintain sample profits at distinct instances from the yr whether or not they really need to make place for brand name new stock christian louboutin christian louboutin . The price cut marriage ceremony attire at these sample product sales is going to be inside their inventory for brides to don through fittings. As new while in the most recent time reach the shop replica christian louboutin , christian louboutin shoes  these mature kinds are frequently marketed at excellent reductions. christian louboutin outlet christian louboutin outlet  You received t deal with to implement them on just as if you'd in the fitting, christian louboutin christian louboutin  and in addition you could possibly really need to deal with other brides to grab an excellent gown. Just know that many of

Thumbs up Thumbs down