1

Teema: Palun abi. Kass pissib sinna kuhu ise tahab!

Kiisu on emane ja steriliseeritud. Alguses pissis korduvalt voodisse kuni lõpuks ei lasknud teda enam magamistuppa, siis hakkas riietele ja kottidesse pissima. Ostsin teistsuguse liiva (saepuru, mis ei haise üldse) aga kass laseb ikka sinna kuhu tahab. Ei oska enam midagi arvata ega peale hakata, äkki keegi oskab nõu anda! Ma oleks abi eest väga tänulik!!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Palun abi. Kass pissib sinna kuhu ise tahab!

Üldiselt kui siin surfata siis on sellel teemal väga palju kirjutatatud. Kas kiisu üldse kastis käib nr 1 tegemas? Kui ei, siis oleks ehk viimane aeg panna teine kast sinna kust ta kõige enam käib ja vaadata ehk talle ei sobi ühe kasti süsteem. Samas iga koht kuhu ta on oma häda teinud omab juba kassipissi lõhna, kui seda just nautraliseerijaga töödeldud pole, seega igal pool on tema jaoks liivakast. Peale seda, kui meil Depsy kahjuks steriliseeriutud sai ei ole meil enam pissimisega mingeid probleeme ja ta käib kenasti kastis, kuid Scotty (meie teine kass) hakkas kummuti peale tegema ja telekanurka, see aga läppes kähku pärast karistamist, koha pesemist neutraliseerijaga ja siis värske sidrunimahlaga.

Pole ka kahjuks välistatud, et kiisul ongi halvad kombed ja miskit ei anna teha sad

Thumbs up Thumbs down

Aitäh postituse eest. Loen põhjalikumalt ka teiste kassiomanike samadest probleemidest, äkki saan kuskilt sealt abi. Muidu kodus on kõik korras, liivakastis käib kenasti, pole mingit probleemi. Kas kassidel võib ka armukadedust inimeste suhtes esineda? big_smile

Thumbs up Thumbs down

Muidugi big_smile Mul Scotty (isane pärslane) elab mul seljas öösel kui mul noormees minu juures ööbib. Esineb ka seda, et mõned inimesed lihtsalt ei meeldi ja oma pahameelt näidatakse välja, siis pissimisega just nene inimeste asjadele. Kuskilt ammusest ajast meenub üks selline juhtum, kus meil maal kassile ei meeldinud karvamütsid, nii kui see kuskile ripakile jäi oli sinna sisse lastud big_smile

Teemasid pissimisest peaks ka minu teemade alt leidma.

Thumbs up Thumbs down