1

Teema: Teine kiisu.

Etsiis noh ei leidnud õiget alateemat mille alla see panna, niiet jah.
Noh mul on siis kass selline musta värvi rohkem sõralik, et ei hakka kohe käpaga vehkima ega hammustama.Siis sugulane tahtis oma kassi ära anda ning alguses pakkus meile...Me võtsime nagu prooviks mingi üleeile..Ta uriseb siis kui talle midagi ei meeldi janii, vahepeal teeb sellist mao häält, aga seda ainult siis kui ta puutub kokku meie teise kassi Komaga...Et ta on ära harjunud meie koduga ja meie nagu noh perega, aga meie kassiga tal kõige parem suhe ei ole.
Eile õhtul emps helistas sugulasele, et nad vist eriti nagu ei sobi ja ta viiakse täna kella 14.00 paiku vist jälle ära.Aga tahtsin küsida, et nagu kas selleks oleks lihtsalt rohkem aega vaja, et nad omavahel ära harjuksid?
Sest noh see sugulase kass (tinnu) on niimoodi, et kui ta näeb meie kassi (koma)siis ta uriseb ja kui ta on talle liiga lähedal siis teeb sellist nagu mao häält.Aga komal on lihtsalt niimoodi, et ta pöörab selja ja läheb minema nagu tal oleks suht suva vms.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Teine kiisu.

Iga loom vajab harjumiseks aega, see pole nii et paneme mõneks tunniks kokku ja vaatame kas sobivad. Kui meie võtsime teise kassi oli Depsy meiega elanud juba 3 aastat, ta oli korteri peremees ja kuus kass (küll kasspoeg) oli võõrkeha, mille peale pidi urisema ja millest kaarega mööda käima, rääkimata esialgu süügikoha jagamisest. Harjumine võttis üle nädala, siis hakkas Depsy kassipoega suhtuma tolerantsiga ja lõpuks u kuu aja pärast oli sõbrad.

Thumbs up Thumbs down