Vasta: Auto alla jäänud kiisu

Pühapäeviti on varjupaik tõepoolest suletud. Paraku.
Laupäeviti on vist tavaliselt lahti, aga kuna oli riigipüha, siis ...
Aga mis kellani varjupaik täpselt avatud on, ma ei tea. Lähen sinna homme külla, eks siis uurin veidi lähemalt asju. Kui kassi laupäeval sinna viisime, pandi talle ette kauss veega ja kauss krõbinatega ning töötajad lahkusid koos meiega ja uks keerati lukku. Kui küsisime, kas saame tulle kassi homme vaatama ja tahaks sinna ka paar asja viia (liivakast jne), siis üteldi, et pühapäeval on nad kahjuks suletud.
Kes on Pärnu loomade varjupaigas käinud teab, et olukord pole seal just kiita.
Varjupaik asub endisel prügimäel, seal on paar vagunelamut, kus sees on traadist puurid.
Garfa puur varjupaigas oli selline.

http://www.paabel.ee/extimages/varjupaigas_ezg_1.jpg

suhteliselt pime on seal vagunites pealegi, kui uks kinni on.

Eile helistasin varjupaika ja mulle üteldi, et kiisu tunneb ennast küllaltki hästi. Pidi olema väga aktiivne ning seltsiv ning avaldati arvamust, et kui keegi ta endale võtab, siis saab hea  kodukassi.
Homme on plaan ka ise varjupaika minna, eks siis teen ka mõned pildid.

Käisime täna uuesti Pärnu Kodutute loomade varjupaigas, et viia sinna veidi süüa ja liivakasti ning kraapimispuu ja saime häid uudiseid - see kiisu, kelle laupäeval sinna viisime sai endale eile uue kodu kusagile Audrusse  :py:
Nii et pisikesel vedas ja läheb hästi

:s6ps:

Samas oli juurde toodud üks kohutavalt armas hall kiisupoeg. Väga seltsiv ja rahulik, puges kohe sülle ja nurrus nii, et terve maja kajas.
Ehk leiab temagi endale hea kodu.
Välja näeb kiisu selline :

http://img53.imageshack.us/img53/4093/kiss1np2.jpg

http://img401.imageshack.us/img401/7492/kiss2zp4.jpg

Päikest !!

Tommy

Tore, et kiisu nii ruttu omale uue kodu leidis :py:
Ja see hall kassipoeg on lihtsalt võrratu!

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Jube.Kuidas inimesed nii küll võivad teha?:cry:Mina lihtsalt ei mõista.Kahju küll kiisust.:cry:

Kiisud (L)
Muidu .. Kõik loomad on omaette armsad!

Thumbs up Thumbs down

Ma ise õnneks pole näinud alla jäänud kasse, kuid pealkiri juba ajas mind nutma. :cry:
Aga olen näinud teeservas loomi, surnuna ( kasse siis ). Ehk siis on nemadki alla aetud, aga keegi normaalne tõstis ta muru peale, kuid ega see teda ju enam ellu ei ärata. Ise 100% pigem sõidaksin kraavi (olgu, eluohtlikus olukorras tuleks vaadata tõsist käitumist).

Ladie\'ga nurrumisest väsinud.

Marmalade, me igatseme Sind. Taevas vajas ingleid.. 02.06.2008. - 20.07.2009.

Thumbs up Thumbs down

Mul endal on ka päris mitu(4 või 5) kassi auto alla jäänud. Viimane kass jäi oktoobris(2008) auto alla. See oli väga kurb vaatepilt, õnneks mingi hea inimene tõi ta teepealt ära. Nimelt tulen koolist koju, vaatan mu kass magab mu naabri aias. Lähemalt vaadates sain aru et ta on surnud. Keegi hea inimene tõi ta tee pealt ära ja viskas üle naabri aia, et rohkem autosid üle ei sõidaks(mu kass oli 1 aasta ja 2 kuu vana, ilus punane kass, võib-olla tõmbas inimesele tähelepanu ligi, ei tea). Kui isa tõi teda meie aeda, oli näha et keegi sõitis temast üle. pärast tee peal nägin vereloiku :cry: meil on selline halb koht, et suur tee asub mu maja kõrval.. jamh, ma olin kuu aega kurb, pärast sündisid kassipojad ja pärast, kui nad suureks kasvasid võtsime uuesti kassi(samast kohast )

Thumbs up Thumbs down

vaene kiisu:cry:

Thumbs up Thumbs down

Kirjutan siis teisest vaatevinklist, ise olen autojuhina kassi alla ajanud ja mitte meelega. Väga raske on 70 km/h kiiruse juures hoida õnnetust ära ja ega meeldiv tunne küll pole. Nimelt enne õnnetust kaotasin oma väga kalli kiisu Triibu, kes oli õuealas auto poolt alla aetud (juhid ei tea mis tähendab liiklusmärk "Õueala" (max 20km/h)). Küll vandusin ja needsin autojuhti kes tegi. Ja läks mööda 2 nädalat kus olin siis kellegi teise kassi alla ajanud. Iroonia, kas pole. Tagantjärele kui mõelda, tuleb alati, kui kass ületab tee, otse sõita, siis on võimalik, et jääb ellu, mina muidugi keerasin vasakule, kuna lootsin, et kass ehmub ja jääb seisma, seevastu hoopis kass liikus veel kiiremini ja .... Kõige hullem oli see, et kass oli mu kadunud kassiga väga sarnane.... Jätsin auto keset teed, et teised autod üle ei sõidaks ja võtsin kassi sülle ning viisin teepeenrale. Autoremondist ei hakka rääkimagi, sest kaotatud elu on kallim kui muu. Kurb.

Thumbs up Thumbs down