1

Teema: Silm jookseb vett

Mure pisut alla aastase kassiga. Parem silm jookseb sorinal vett, nii et silmavesi voolab ninna ja kass muudkui aevastab. Silm muidu vaatlusel terve ja silmavesi selge. Hakkas vett jooksma peale seda, kui annan talle põletiku vastu käpas tablette Marbocyl 20mg. Kas võib olla tableti kõrvalmõju? Vett jookseb ainult 1 silm. Ussirohtu on saanud.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Silm jookseb vett

Kas sa oma kassiga loomaarsti juures selle silma veejooksu pärast oled käinud ? Kui ei ole siis ma soovitan seda teha eks arstid ikka omal ala parimad ,aga kui oled siis ma ei tea...........:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Kas kassil võib ka lihtsalt nohu olla? Kui eile jooksis 1 silm palju vett, siis täna jooksevad mõlemad, aga vähem. Kass aevastab ja nühib oma nina, nohiseb kõvasti ja tundub, et on pisut uimane.. Täpselt nagu ma ise, kui mul on nohu.. Arstile pole veel jõudnud, aga kes ikka nohuga arstile läheb?

Thumbs up Thumbs down

Enamik inimesi ei lähe küll nohuga arstile, aga paraku ei kehti see kassi kohta. Kassil ei ole see lihtsalt nohu, vaid hoopiski midagi enamat. Helistage arstile ja küsige nõu.

Thumbs up Thumbs down

Arstil käidud ja kass sööb tablette! Varsti asi korras.

Thumbs up Thumbs down