1

Teema: Karv lahti, ei söö, ei joo, loid

Tere,

on kellelgi kogemust või käinud sellise juhtumiga loomaarstil ning mis sealt siis öeldud on?

Kass muidu väga aktiivne. Viimased kolm päeva olnud aga väga loid ja uimane. Peamiselt maganud. Ei söö suurt midagi, näksib vaid (muidu hea söömaga), vett ega piima ei joo ning karv kisub lahti tulema paitades. Proovisin manustada suu kaudu süstlaga nii vett, kui piima, kuid tõmbas kergesti kurku ning siis köhis pikalt.

Arvan ise, et äkki on sisse söönud mingit mürki vms. Varematel aastatel on samuti nii olnud, kuid siis on asi piirdunud päeva või poolega (söönud väljas mingeid putukaid, kärbseid, vihmausse, linde vms).

Kes siis järgmiseks selle peale kirjutab, et mine arsti juurde, siis teadmiseks nii palju, et kirjutagu need inimesed, kel peale selle veel midagi öelda on.
Arsti juurde on plaanis minna, kui paranemismärke ei ilmuta, kuid lähim tohter üpris kaugel.

Tänud kõigile!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Karv lahti, ei söö, ei joo, loid

Paar päeva tagasi läks olukord paremaks. Hommikul ärkas siis sõi ja jõi ning õhtul lipsis veel isegi jäätist.

Järgmisel hommikul oli olukord jälle sama nagu varem.
Peale väikest vee joomist tekkisid koheselt okserefleksid ning välja tuli joodud vesi ning maomahla.

Täna käis kliinikus ning sealt öeldi, et arvatavasti on maos karvatuustid, mis on vähese vedeliku puudusel seinte külge kuivanud ning oksendades sealt lahti ei tule. Süstiti vesilahust, et organism liigse kuivuse käes ei kannataks enam ning paluti sunniviisiliselt hapukoort või jogurtit sisse sööta.

Annan paari päeva pärast jällegi ülevaate paranemisprotessist ning loodan, et ehk see jutt on kellelegi abiks kui miskit sellist peaks olema.


P.S. Järele veel nii palju, et kassiomanikud kes postitusi üles panevad, lootes siit abi saada siis pange pealkirjaks haiguse sümptomid. Sedasi on kergem ja kiirem võimalus abi otsida ja saada. Saan aru, et kui karvase sõbra enesetunne pole kiita on kõigil abi saamisega kiire, kuid raske on aidata, kui mitukümment teemat on pealkirjaga: Palun aidake, KIIRE! vms.

Peale selle veel inimesed, kes oma lemmikuga arsti juures ära käinud on, kirjutage siia, mida kliinikust öeldi ja kuidas asi lahenenud on.

Tervitused kõigile!:)

Thumbs up Thumbs down