1

Teema: Otsin väga ilusale ja hoolitsetud pikakarvalisele halli värvi kiisule hoiukodu!

Otsin oma sügisel 6 aastaseks saavale toakiisule hoiukodu kuni aastaks ajaks(või siis kokkuleppel päriskodu).
Olen nõus ostma ise vajaliku toidu ja liiva.
Pean oma kassist olude sunnil hetkel loobuma. Kuna mul ei ole võimalik enam korterit üleval pidada, siis pean kolima ajutiselt vanemate juurde, kuhu ei ole võimalik kassi kaasa võtta. Otsikski esialgu hoiukodu kuni aastaks(kuni ise uuesti jalad alla saan), kui keegi tahaks teda jäädavalt endale,siis mis parata, lepiks ka sellega. Minule on kõige olulisem, et ta leiaks endale hea kodu, kus tema eest hästi hoolitsetaks. Kiisu on isane ja kastreeritud. Keskmisest turskem ja suurt kasvu. Kaal 8kg. Tema eripäraks veel see, et saba on ära lõigatud. Pisike karvane tutt on taga nagu jänesel Kunagi jäi sabaotsakene uksevahele, mille tõttu pidi terve saba maha võtma, kuna hakkas oma saba kartma (tehti 2 oppi). Võõrad ikka imestavad, et vau mis tõugu ta on?
Väljas ta ei käi!!! Ainult tubane. Käib ilusti kastis ja ei lase tuppa. Omasid hoiab väga, tuleb alati uksele vastu, kui koju tullakse. Õhtuti saadab suure nurruga voodisse magama ja hommikul on esimene, kes äratab. Väga jutukas(kuriseb pidevalt) ja väga tark kass. Hüppab uksi lahti(seega peaks kodus koguaeg uks lukus olema), muidu läheb koridori uitama. Pean vajalikuks mainida,et ta väga lapsi ei paista sallivat. Pisikesena oli ta ühe lapse poolt kiusatud, mille tõttu ta lapsi pigem kardab. Nii palju kui lastega on kokkupuuteid olnud (8-9a lastega), siis paistab et midagi tal nende vastu oli, kuid otseselt ei ründand. Kui kellelgi huvi siis minu mail on Marap2tt@hot.ee

Kiisust saab pilte näha siit:
http://album.ee/album/525597/50223919

Thumbs up Thumbs down