1

Teema: kraapimis puu kassile

sooviksin osta kraapimispuud oma kahele kassile, aga ei tea kus oleks suurim valik. ei viitsi kõiki tallinna poode läbi kammida. ehk keegi saab soovitada mõnda poodi kus on suursuur kraapimispuude valik.? sooviks suht kesmist kuni laeni. vaatasin kaa www.armarkat.com ' i aga seal on saatmine ainult usas ja saksamaa omas on kuni poolani. :S niiet sealt ei saaks tellida ja saksamaale sõitma ei hakka.
palun soovitage !
Aitähh. :s6ps:

üks kiisu on hea, mitu tükki kohe palju parem

Vasta: kraapimis puu kassile

Algselt postitas: hhelena
sooviksin osta kraapimispuud oma kahele kassile, aga ei tea kus oleks suurim valik. ei viitsi kõiki tallinna poode läbi kammida. ehk keegi saab soovitada mõnda poodi kus on suursuur kraapimispuude valik.? sooviks suht kesmist kuni laeni. vaatasin kaa www.armarkat.com \' i aga seal on saatmine ainult usas ja saksamaa omas on kuni poolani. :S niiet sealt ei saaks tellida ja saksamaale sõitma ei hakka.
palun soovitage !
Aitähh. :s6ps:

kas keegi siis saaks aidata, palun ! :roll:

üks kiisu on hea, mitu tükki kohe palju parem

Tervist, mina oma kassile näiteks tõin metsast mitu puud ja saagisin parajaks tükkideks ja valmistasin kassile nii kraapimis kui ka ronimis väljaku trepi alla:)
Lihtne ja tore:)

Thumbs up Thumbs down

Tere, mina tellisin oma kassile kraapimispuu Halensist, seal on üpris väike aga hea valik... http://www.halens.ee/Search/Search.aspx?criteria=kraapi

Panen oma puu pildi ka juurde, olen sellega väga rahul.

Thumbs up Thumbs down

Mina võtsin nii meetrise ümmarguse puujupi ja mässisin sinna ümber jämedat takunööri, aeg ajalt kinnitasin papinaelaga. Puu kinnitasin radiaatori külge. Kass kasutab väga aktiivselt ja kulud olid minimaalsed.

Thumbs up Thumbs down