1

Teema: Kummaline kass..

Tere! Mul on selline lugu kassiga, et viimasel ajal on ta hakanud magama vannitoas. Aga ainult ühes kindlas kohas. Varem ei ole sellist asja kunagi olnud. Tavaliselt magab ta kas ema või õe juures. Kas keegi oskab aimata, millest võib selline muutus tulla? Ta on 7 astane.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kummaline kass..

Põrandaküte?

Ei ole. Aga sealt peaks õhkama radiaatorite soojust. Ma saak aru, kui ta tahab sooja kohta, aga ta ei ole mitte kunagi seal maganaud. Ja just öösiti. Võib-olla ongi see normaalne, aga ma mõtlesin, et ma igaks juhuk uurin smile

Thumbs up Thumbs down

Kui põrandakütte variant on välistatud, siis ma vaataks, kas on muid murelikuks tegevaid sümptomeid, nt. söögist/joogist keeldumine, kõhnumine, pissimisprobleemid jne. Selles vanuses võib midagi välja lüüa küll juba. Ma lihtsalt pakun kütte varianti, kuna meil kassid on sisuliselt kleebitud vannitoa põranda külge ja maakodus ka eelistavad kivipõrandal neid kohti, kus küttekaablit vist väheke tihedamalt pandud. Ja meil ka kass, kes ALATI magab voodis, eelistab just praegu põrandal magada.
Aga enda rahustamiseks on kõige lihtsam minna kliinikusse ja lasta teha täisvereanalüüs. Kassid varjavad hästi oma haiguseid.

Meil magavad ka vannitoas kui seal põrandaküte sisse lülitatud, muidu voodis, diivanil või oma pesas aga külmade imadega ka vaibal võimalikult radiaatori läheduses ja diivanil selles osas kuhu tuleb radiaatori soojus. smile

Thumbs up Thumbs down