1

Teema: Väga leebe loomuga sülekiisud otsivad kodu.

Kodu on otsimas väga sõbralikud täiskasvanud kassid. Sobivad tubaseks kui ka ões jalutama. Nendeka on kaks kassiema Lumekakk ja Effi. Lissa sobib vaid tubaseks kassiks.'

LUMEKAKK - lumivalge!
http://www.kassiabi.ee/index.php?1021122710554361
Lumekakk tõi oma 6 poega ilmale Kusagil Jõelähtme vallas, kust ta siis oma imekaunite kiisukastega sattus Loomade Hoiupaika. Kuna 3 nädalastel poegadel pole lootust seal ellu jääda, siis sai Lumekakk koos oma pesakonnaga toodud Kassiabi hoiukodusse. Ta oli väga armetu ja haige tulles, oli nii solkmeid kui ka paelussi täis. Ravisin teda 3 nädalat ja aitasin toita pisipõnne. Koos kasvatasime kassilapsed suurteks ja need kõik 6 oma kodudes, kus nendega väga rahul ollakse. Lumekakk on kuldse loomuga kiisuke. Ta talus kõiki protseduure, mida oli vaja teha. Kordagi ei kaotanud ka oma head isu. Nüüd käis ta ka steriliseerimise opil. Kaalub ligi 5 kilo ja teda ravinud arst ei tundnud Lumekakku ära. Nii kauniks on ta muutunud. Paistab, et nooruke. Mängis kassipoegadega ja mängib ka praegu. Kasutab eeskujulikult kratsipuud. Istub süles ja lööb ka nurru täiega. Valmis minema uude koju.Saanud korduvad ussitõrjed ja eraldi süsti paelusside vastu. Vaktsineeritud.

EFFI - VENE SININE
http://www.kassiabi.ee/index.php?1021122710554098
Effi jõudis väga segastel asjaoludel Pärnumaal ü´he talu lauda juurde, kus rahvas vaid suvel elab. Pererahvas kahtlustab, et sinna ta on sokutatud.Laudalakas heintes tõi ta ilmale 3 imekaunist pojakest. Pojukesed on juba uutes kodudes. Kuna tegemist üksiku kohaga ja pererahvas lahkumas suvekodust, siis oli Effi tulevik tume. Kuni pererahvas Kassiabiga ühendust võttis. Nüüd on ta Kassiabi hoiukodus. Ta on supersuhtleja ja jutukas kiisu. Tahab silitamist ja süles olla ja nunnutamist. Kosunud hästi. Kaalub 5,3 kilo. Saanud kõik tõrejed satikate ja muude tegelaste vastu. Vaktsineeritud ja steriliseeritud.

LISSA
http://www.kassiabi.ee/index.php?1021122710554002
Lissa saatus on väga kurb. Ta oli koos punastkarva pärslase Bartiga ühe vanamemme kiisuks. Vanamemm suri ja ngu ikka ei taha pärijad kiisudega tegemist teha ja need viidi Loomade Hoiupaika. Kuna kodu ja kaisukiisud seal vastu ei pea ja ennast surnuks võivad näljutada, siis jõudsid nad mõlemad Kassiabi hoiukodusse. Bart sai ruttu uude koju ja kaissu magama ja tema hakkas varasti sööma. Lissa aga näljutas ennast 3 nädalat, mil teda tuli sööta süstlast. Viimaks ta siiski, tänu ka arstiabile, hakkas sööma. Nüüdseks on ta päris hea isuga. Tõeliselt õnnetuks teeb, kui suur 6 kilone kass ei söö ja teda tuleb lutipudelist toita. Aga nüüd on ta vist ka ise selle unustanud. Ta on väga sõbralik ja tahab väga hellitamist. Laseb suurepäraselt oma uhket pikakarvalist kasukat kammida. Ta on tõeline kaisukaru. Kes tahab endale suurt ja sooja nurruvat sõpra, siis Lissa on just sobiv. Väga rahuliku loomuga. Vaktsineeritud. Saab ka steriliseeritud.
Toome kohale üle Eesti. Info meilitsi või tel 55571625

Kui kodu pakkuda pole võimalik ja tahad aidata kodutuid kiisusid just kassipoegi, siis on võimalik tema annetusi MTÜ-le Kassiabi arve nr. nr 221030561288 Swedbank. Talv on tulekul ja palju kassipoegi ja kasse tänavatel. Koos suudame neid sealt päästa rohkem. Tänud ette, kes aitavad kaasa

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Väga leebe loomuga sülekiisud otsivad kodu.

Effi uues kodus.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Väga leebe loomuga sülekiisud otsivad kodu.

Lumekakk ja Lissa on ka uues kodus.

xxx