1

Teema: Midagi ripub

Tere.
Ma ei osand kuhugi pöörduda.. küsin siis siit!
Hakkasin kassi lihtsalt paitama voodipeal ja n'gn nagu pikka niiti võimidagisellist. hakkasin ära tõmbama mõtlesin et see tekikoti külles aga ei olnudki.. see on otse pärakus.
pole nagu päris nii vaid nagu võrest kartulikotto peenike nöör. väga pikalt ripub. proovisin õrnalt tõmmata aga ära ei tule..lõikasin selle jupi ära kääridega..jätsin väikse otsa ainult välja..ma ei tea kuidas see seal on. täitsa mures! lakkub koguaeg seda kohta nüüd

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Midagi ripub

Kas see ei või olla uss? Või on kass nööri alla neelanud, aga siis peaks see tõmmates ju välja tulema...Võib - olla tuleb kakamisega ära. Kas kass lasi rahulikult lõigata?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Midagi ripub

Juhul, kui tegu nööriga on, siis ei tohi seda kindlasti välja tõmmata, vaid tuleb oodata, kuni see ise jupphaaval väljub ja siis ära lõigata (nagu teemaalgataja tegi). Kui kass ussirohtu pole jupp aega saanud, siis annaks ussirohtu ja juhul, kui nööriga tegu on, siis võiks vaseliiniõli anda (libestab soolt seestpoolt ja nöör tuleb kergemini välja). Igaks juhuks tasuks konsulteerida ka loomaarstiga.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Midagi ripub

Tegu on ikka peene nööriga mitte ussiga.
me ootame ikka et ta välja tuleks!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Midagi ripub

Tõmmata ei tohi mingil juhul. Soovitan anda vaseliiniõli, mida müüakse tavalises apteegis. See teeb sooled libedaks ja aitab väljuda niidil. Niit on väga ohtlik asi arvestades kassikese soolte kurde. Võib soolikaid tõsiselt kahjustada.

Thumbs up Thumbs down