1

Teema: Kiisu kuri :(

Augustis, kui kiisu meile tuli, oli tegemist fantastilise kassiga, nurrus, lasi silitada, oli sõbralik ja kõike muud. Nüüdseks on asi muutunud, kass kiusab last (küll ei tee haiget, aga kuna lapsel on kassidega eelnevalt halvad kogemused, siis pelgab, kuigi ise tahab jubedalt kassi). Lisaks, kiisu ei nurru enam üldse, ei luba ka end silitada ega sülle võtta. Kohe virutab käpaga. Ometigi oli varem lõuaalt silitamine üks tema lemmiktegevusi.. Õnneks siiski küüsi välja ei löö. Kuidagi kurb on, sest kiisuga ei anna enam üldse sõbralikult käituda sad. Muutus ta peale kastratsiooni..

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kiisu kuri :(

Hmm, kuidas te ise kiisuga pärast operatsiooni käitusite? Kas hellistasite teda - võtsite tihti sülle, kaissu, silitasite ja pöörasite talle palju palju tähelepanu? Kui te seda ei teanud, siis ma täiesti saan kassi käitusmisest aru, tema sai nö haiget ja keegi ei hoolinud, nüüd teeb ta sama tagasi. Uskuge või mitte aga kassid on väga kättemaksuhimulised, kui neile liiga teha. Nüüd tuleb jälle kassi usaldus võita ja näidata, et miski pole muutunud - silitage ja mängige temaga.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kiisu kuri :(

Mina olin praktiliselt nädala temaga kahekesi maal, püüdsin teha kõike, et tal vaid hea oleks. Sai hellitatud, süles hoitud, soojendatud, vaatasin, et ta vaid endale haiget ei teeks. Ka teised pereliikmed võimalusel hoidsid teda. Pärast linna toomist on samuti enamjaolt keegi temaga kodus ja mängib temaga.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kiisu kuri :(

Arvan, et kui kass enne oli sõbralik, siis ta muutub selliseks tagasi, vaja vaid aega ja kannatust. Võib - olla tema usaldus inimeste vastu sai pisut kõigutatud arsti juures käimisega, näidake talle oma armastust ja loodetavasti vastab kass peagi samaga. Kastreerimine iseenesest ei tohiks küll kassi iseloomu nii muuta.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kiisu kuri :(

Kiisu on võtnud kätte ja end muutnud ja eks meiegi koos temaga. Saame kõik sõbralikult läbi. wink Nüüd on vaja vaid lapsele selgeks teha, et kass ei ole mänguasi, mida väntsutada. Algselt laps pelgas kassi nagu tuld, nüüd ainult väntsutab. Samas kass ei tee ka talle midagi. Saab vist aru, et ikkagi väiksem ja pole mõtet oma küüsi kulutada tema peale :wink:

Siiski, kõige toredam, et oleme taas kõik sõbrad kiisuga. :s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kiisu kuri :(

Rõõm kuulda!:pai:

Thumbs up Thumbs down