1

Teema: Kui kass voodi ei tohi

Täpi on väike, alles 2 kuune ja tahaks talle õpetada selgeks, et voodi ei tohi tulla. (Probleem on selles, et kui ta ärkab, siis hakkab närima ja mängima, eriti nägu ja täna oli trall öösel kella neljast saati )

Kui ta oli teist nädalat meie juures ja umbes 1 kuune siis juhtus tal ka õnnetus.. pissis voodisse hommikul:S
Ei saagi aru miks see nii läks.. käis ilusti poti peal jne.

Mees andis talle laksu ja 2 nädalat ei tahtnudki voodi tulla, aga nüüd on vist ära unustanud ja järjepidevalt tuleb voodi..
.. lükkan maha.. hops voodi..ja närima
.. pritsin veega.. kapadikapadi minema .. 1 minuti pärast tagasi hops voodis ja hammastega ninast kinni

Ma saan aru küll, et tal on igav ja tahab mängida ja et ta on oma isu täis maganud, aga mina tahaks ikka magada ju sad

Veeprits ühesõnaga ei aita eriti.. tuleb tagasi paari minuti pärast.. teen seda "šššššššššššššššš" häält ka talle.. aga mina ei tea..

Nägin ühte videot, kus kass hüppas lauale koguaeg kuhu ta ei tohtinud ja siis sinna pandi kahepoolne teip.. kass jäi teibiga maadlema ja siis oli video lõpp. Võibolla panna maalriteip voodi? Selle peaks karvadest kätte saama.. aga vb ei taha siis voodi enam minna?

2 toaline korter on ja ust kinni hoida ei saa, sest õhk ei liigu siis. Akent lahti teha on liiga külm. Iseenesest ta enne magas voodi all kuskil, kui ta veel kartis voodit. Ja voodi ees on lambanahk mis talle meeldib, aga seal ta magab aind päeval.

Mida peaks veel tegema? Või kuidas teda siis õpetada et voodi ei või?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kui kass voodi ei tohi

Alustada võiks sellest et kiisul oleks oma pesa kus tal oleks turvaline olla ja hea magada. Teiseks tuleks kassipojale muretseda piisavalt mänguasju, sest mänguhoos ei tule talle pähegi kedagi teist tüüdata. Kolmandaks, kuna ta on jutu järgi alles 1 kuune, mis aga on liiga väike, et ema juures ära võtta, siis vajab ta rohkem tähelepanu, tegelemist ja turvatunnet, sest muidu tunneb ta end üksi ja hüljatuna.
Meie 1 kuuselt toodud kassipojal oli mänguasjadega liiga palju tegemist, et inimestega varastel hommikutundidel tegeleda ja enamasti magas tema kauem kui meie, kusjuures ta läks meiega samal ajal magama (mängimine väsitab ja kui temaga tegeleda, siis võib ta hommikuni magada). Magas voodis ja teeb seda siiani. Aga näkku ronimise komme on tal siiani.
Veepiritsja keelamine teeb sellises eas kasipojale vaid nalja. Võite proovida ei ütlemisega, aga siis ei tohi mitte kunagi ka erandeid tulla, et ta võiks voodisse tulla.

Thumbs up Thumbs down