1

Teema: Nimeta Kass

Mina olen suur loomaarmastaja... Vahet pole kas tegu on karvaste v6i ilma karvadeta loomadega... smile

Kiisude juttu alustan ma oma kiisu emmest....Paar aastat tagasi tuli s6branna mulle leitud kassi pakkuma (kuna meil oli loomaarmastajate pere). 6nnetuseks oli kass emane ja pidin enda ema ikka päris kaua moosima enne kui ma ta endale sain.
Kiisuke oli tore, aga vanemaks saades ta muutus agressiivseks (ei tea küll mis p6hjusel) ei lasnud ennast puudutada, näitas hambaid, tegi imelikku häält ja tuppa tuli ainult söömise ajaks. Süste oli talle raske teha, sest ta käis järjest harvemini kodus. L6puks ei näinud teda enam üldse...
Mingi aja möödudes tuli (pool segane) naaber kassitoidu ja liiva jaoks raha küsima, et tema kasvatavat meie kassi... Emaga naersime, et nüüd on teada miks kass segaselt käitus big_smile Oli vahelduva eduga hullu juures elanud...
Läks natuke aega ja "segane naaber" uksetaga: "Kitul sündisid pojad"  Ema mingu ja uputagu ära...
Mina ei olnud uputamise poolt, aga ei olnud ka midagi teha...
Ma läksin neid kiisutitasid vaatama, sest tuttav ükskord mainis, et tahab kassi. V6tsin veel temaga ühendust ja kiisu saamise soov oli ikka suur.
Valisin siis ühe kolmest, ta oli ainus isane ja teistest igati erinev (nii nummi)
Kohe pärast seda valikut ma kolisin omaette elama, teise linna. Kui ma siis m6ne nädala pärast tagasi läksin, et kiisutita uude koju viia juhtus nii, et ma armusin ära ja viisin kiisutita hoopis endale koju:)

Nüüd on kiisuke juba päris suur, ta ise vist ei tea seda, sest ta käitub nagu oleks päris väike... Ta on hüperaktiivne. Magamiseks tal nagu aega ei olekski!?!

Talle väga meeldib reisida(auto on nagu teine kodu) Nii kui ma riidesse panen -on tema juba ukse ees valvel...
Tuppa minek talle ei meeldi-----mulle ka mitte, kuna see kestab pool tundi...

Käisime hiljuti Saksamaal, ostsime tuhkru(keda ma olen ammu juba tahtnud) ja et kiisukesel oleks ka kellega mängida...

Igatahes olen r66mus loomaomanik:)

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Nimeta Kass

Tere.
Jube vahva lugu smile
Lugu lugedes tuli naer ikka peale;)
Ex need kassid olegi ühed kassipojad viimaseni;)
Mul Muusa kahe aastane ja niimoodi ihkab mängida nagu olekski kassipoeg big_smile
Aga on nüüd siis nimi kiisul olemas?

Suur :pai: kiisule smile
Tervitades Muusa ja Miisu

Thumbs up Thumbs down