1

Teema: mispärast meie kast haiseb...?

meil on 2 noort kassi, wc-ks on neil see uksega majake, kasutame punast biosand liiva, ülepäeva puhastame kasti nii, et raputame liiva läbi sõela ja viskame pallid-junnid minema. Aga see liiv, mis me tagasi paneme haiseb ikka.Ei saa ju iga päev uut liiva panna.... Lisaks paakunud pallidele on kastis ka mingi kleepuv ollus vahepeal, see ilmselt haiseb ka... Aga siiski,mis me valesti teeme?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: mispärast meie kast haiseb...?

Vahetage liiva, vb see liiv lihtsalt ei sobi teile, kuna teil on kaks kassi, kes nagu ma aru saan kasutavad sama liivakasti. Meil on ka kaks kassi ja nö avatud liivakast vannitoas - mingit haisu meil korteris pole ja pole kunagi olnud ka. Kasti puhastame ikka iga päev, kuid on ka juhusid kui kassid jäävad nt nädalavahetuseks koju ja tekib paaripäevane paus kasti puhastamisse, kuid koju tulles pole meil ikkagi mingit haisu. Kasustame Biokat liiva, mille 8 kg kotist piisab u 2-3 nädalaks.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: mispärast meie kast haiseb...?

vahetasime liiva.Meil nüüd cat\'s best graanulid, väga mõnusad.See punane biosand lihtsalt haiseb nii kohutavalt, ei tea kelle jaoks seda niimoodi lõhnastatud on ...?!

Thumbs up Thumbs down