1

Teema: Kass otsib tissi

Kiisupoeg on umbes kuune ja muidu täiesti tubli ja terve, aga ta pidevalt otsib mu kõhu pealt tissi samal ajal sõtkudes küüntega ja nurrudes üli valjult. Kas see on normaalne, et ta nii teeb või peaks ma teda keelama? Ma tunnen, et ta tahab lähedust ja teda tõrjudes kardan, et äkki ta eemaldub minust, kuid samas see tegevus ei tundu täiesti normaalne.
Mis tegema peaks?

PS! See on ainus koht kus ta nii käitub, mehega sellist tsirkust pole :s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kass otsib tissi

Selgituseks, et teema ei korduks on see, et kiisu sai ema juures olla üle kuu ja sööb ta ise väga ilusti.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kass otsib tissi

Põhimõtteliselt on ikkagi tegu sama teemaga. Kassipoeg otsib oma ema ja tissi, selleks et sealt süüa saada. Seda et ta seda teie puhul teeb võib põhjendada lihtsalt sellega et olete hellem temaga ja kannate ehk ka pehmemeid reiideid kui teie mees. Meie kiisu oli ka 2 kuune kui ta koju tõime aga tissi otsimise harjumus oli ikkagi alles, mis sellest, et ta sõi kenasti ka krõbinaid juba. Pikapeale kasvas ta sellest välja.
Võite võtta seda kui kiindumust teie suhtes ja ta kasvab sellest aja jooksul välja. Keelamine meie puhul tulemust ei andnud, lihtsalt tegelesime temaga rohkem - mängisime, paitasime jne.

Thumbs up Thumbs down