Teema: Joosep & Kelly ,

Mina olen Kelly . Ja siia ma tegin siis oma kassi ankeedi wink Kui soovite samade küsimuste järgi oma kassi ankeedi teha on tore smile

Kassi ankeet :

Nimi :  Joosep

Sünnipäev :  5.november (  vist )

Värvus :  Iseenesest kass on must , aga valged kohad on tal  kael , käpaotsad , kõtu , ning sealt kus hakkavad vurrud üheltpoolt valge teiseltpoolt must .

Mida meeldib teha  :  Talle meeldib minu voodis magada , igaöö magab ta minu juures . Talle meeldib kui teda sügatakse
kõtu alt , pea pealt või lõua alt . Mängimine & rihmaga õues käimine meeldib talle ka smile  Ning üle klaviatuuri käimine kui ma arvutis olen :'d

Millist liiva kasutab ?  Hetkel kasutab Dr.Stern - i   punaste kalliskividega vms liiva .

Mis on selle liiva juures hea , mis halb :
Hea on see , et kui kiisu teeb pissi siis jätab ainult jälje , ainult kiisu kaka tuleb ära võtta . See liiv imeb selle pissi enda sisse niiet kast on kuiv , ainult kollane märk on .
Halb :  1 Cat , 1 Month , 1 Bag . VALE .

Mis toitu sööb :  Liha sööb Whiskas-i oma , ja ainult JUNIORI oma . Krõbinaid ka ainult Whiskasi omasi .

Ja kogu jutt siis umbesnii : Mu kassi nimi on Joosep . Ta on kümne kuune kiisu . Ta on üleni musta värvi kass . Tal on valged kohad : Kael , kõht , käpa otsad ja üheltpoolt nina on valge teiseltpoolt must . Tal on pikad vurrud ning kõrvade juures on karvatutid nagu oraval . Saba on väga kohev . Magada meeldib talle minu voodis . Seal ta iga ööse laiutab . Vahel magab ta mu vanemate juures . Suures toas on meil üks kapp kus on tema maiused , absoluutselt igakord kui ma selle ukse lahti teen on ta kapis ja hüppab teise klaasist riiuli peale ja hakkab maiuseid sööma . Talle meeldib , et teda kõhu , pea pealt ja lõua alt sügatakse . Talle meeldib ka kui temaga mängitakse , õues rihmaga käijakse , ning võidujooksmine meeldib talle ka  . + Puude otsas turnimine .

Vasta: Joosep & Kelly ,

Tere tulemast foorumisse!:hei:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Joosep & Kelly ,

Aitääh smile