1

Teema: Kass pissib öösel põrandale

Tervist!

Võtsime nädal tagasi u. 2 kuuse emase kassi. Alguses esimene päev tegi nagu kõik hädad ilusti kasti ja probleemi polnud. Järgmistel päevadel hakkas ta just öösel koridori põrandale enda põit tühjendama. Samas päeval nagu läheb ilusti enda kasti. Nüüd eile panime uue kasti ja liiva, aga sama lugu siiski.

Lugesin et sidrun ei meeldi kassile ja ostsingi sidrunit(tõesti väga vihkas seda lõhna). Tegin sidruniga kokku need kus ta pissib, aga siiski kurivaim oli teinud häda sinna. Jube häirivaks muutub juba see. Ehk oskab keegi teist siin mulle nõu anda, et mida ette võtta.

Egert

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kass pissib öösel põrandale

Alguses kasutasin nina sisse meetodit ja siis läks asi hullemaks ja tegi päeval ka põrandale, pärast helistades loomakliinikusse öeldi, et seda ei tohi kindlasti teha. Samas nagu rohkem ei osatud ka öelda. Korrutati koguaeg, et "Pikka meelt läheb vaja". No päris nii ikka ei saa et lasen kassil kuseda koguaeg põrandale, peaks midagi ette võtma ikkagi.

Öösel magab ta meil voodis kaisus enamus aeg. Nii, et vaevalt ta üksindust tunneb hmm Täna lähen looma poest läbi ja katsetan miskit vedelikku, mis pidavat kassid sealt eemale peletama kuhu seda on piserdatud.

Eks andke nõu ikka kõik smile Hoian teid kursis :pai:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kass pissib öösel põrandale

Eks ma selle veepritsi pean ka kasutusele võtma kindlasti. Tahab jubedalt igasuhu juhtmeid närida ja see ei ole ka mitte tore big_smile Üldiselt on väga elurõõmus kass ja muid hädasi väga polegi. Kappab jubedalt koguaeg ringi toas, nii et asjad lendavad..

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kass pissib öösel põrandale

Jalgadesse hüppab vahest harva, aga ei häiri nagu eriti, põhiline et ta ise kuidagi viga ei saaks.
Mul on kahjuks üsna võimatu kõiki arvuti ja interneti juhtmeid ära peita. Juhtmed ja pissimine on nagu põhilised koerustükid millega ta siiani on tegelenud. Kui valesse kohta pissimisest lahti saaks siis oleks juba korras smile Peale tööd lähen ostan selle vedeliku ära ja annan teada kuidas ta reageerib sellele.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kass pissib öösel põrandale

Kuu on möödas nüüd ja asi on paremaks läinud. Koridori põrandale ei lase enam, aga siiski leiab vahel harva mõne koha kuhu lasta. Üldiselt see eemale peletav prits väga ei aidanud. Alguses 20min oli heal juhul midagi tunda siis kadus selle mõju ära, nii et maha visatud 100 krooni. Loodetavasti kaob ajamöödudes see pissimise jama ära..

Thumbs up Thumbs down