1

Teema: Kaduma läinud kiisu Tartus.

KADUMA on läinud armas suuremat kasvu halli-pruunikirju, American Curl tüüpi kiisu, kel nimeks Timmu. Kui sa oled teda näinud, siis palun anna teada.

Telefoninumbrid: 5186716 või 56674974

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kaduma läinud kiisu Tartus.

Kiisu jõudis õnnelikult eile õhtul koju. smile Aitäh kõigile kes olid abiks smile

Thumbs up Thumbs down

Vabandust kaua ta kadunud oli ja kuidas leitud sai.
Olen huvitatud, sest mul on kassike kadunud ja minu mõtted on ammendunud.

Thumbs up Thumbs down

Olene kadunud Männiku kiisu perenaine - vt. veidi allapoole, minu kiisu on nüüd leitud!!!
Kadunud oli ta 9 päeva. Leidus ikka maja ümbruses. Eks need emased vist kaugemale ei jookse, istuvad kuskil ehmunult peidus, ning ehmatusest isegi ei vasta kutsumisele. Nii et ma ei teagi, kus minu oma ennast peitis. Kuid ükskord ta siiski tuli välja kutsumise peale. Nii et tuleb otsida! Kui kadunud lammast Jeesuse õpetussõnast. Mina palvetasin selle eest ka - kes siis muidu võib kiisule õiged mõtted pähe panna, kui mitte Jumal!
Panin maja juurde trepi peale iga õhtu igaks juhuks natuke kuiva toitu - hommikul oli see kadunud, kuid muidugi ei tea, kes seda sõi. Aga mõtlesin, et kui isegi teised seda söövad, siis võib-olla nad kuidagi annavad üks teisele teada, kus saab süüa...
Rääkisin ka paljude naabritega - eks keegi ikka midagi nägi (kuigi mitte kõik, kes on näinud, ei ole mulle helistanud kuulutuste peale - nii et parem siiski isiklikult küsida, kui ainult oodata helistamist). Sedasi sain umbes teada, kus ta liigub, ja sihipäraselt otsida ja kutsuda just selles piirkonnas. :terv:

Thumbs up Thumbs down