1

Teema: AJUTINE KODU

Käimas või õigemini algusjärgus on üks ette võtmine koostöös ELS (Eesti Loomakaitse Seltsiga). Tegevus seisneb tänavakasside aitamises. Kassid püütakse kinni, steriliseeritakse-kastreeritakse ja püütakse leida neile kodud. Leidub ka kassipoegi.

Kuidas meid aidata?

Kui on häid inimesi, kellel on natuke ruumi ja kes armastab loomi, siis paku kassidele kodu. Ka AJUTINE kodu on väga hinnatud ja väga vajalik(VÄGA VAJALIK). Aitan omaltpoolt transpordi ja kasvatamisega.

Kui tead või arvad teadvat kedagi, kes saaks meid aidata, siis ära unusta talle mainida. Igasugune abi on teretulnud ja hindmatu väärtusega.

Minu nr on 5577019
Helistage julgelt

Vasta: AJUTINE KODU

Mul on kaks kassi.Ma olen veel laps ,aga mul on tööd vaja ,et mingit väikest raha saada (ka lapsi võetakse minkidesse kohtadesse tööle).Muidu aitaks mõtlesimegi sõbraga kasse kasvatada ajutiselt ja aitakski ,aga raha oleks vaja vanematelt ei taha kaa küsida koguaeg.Kui saaks mingit tööd saaksimegi teha sõbraga väikse kassimaja kus hoiiame kasse ja anname neid ära.Mitte nagu varjupaik vaid oma kodu juures.Muidu aitaks meeleldi kui paremad ajad on praegu ei saa kahjuks aidata ,aga võin ette ütelda ,et kunagi saan ikka aidata.