1

Teema: Kiisupreili otsib kodu. Kiire!

Leitud mustavalge kirju pikakarvaline umbes kolmekuune kassipoeg. Kiisu on väga toreda iseloomuga. Käitub nagu tõeline tita. Tahab väga süles olla ja lööb kõvasti nurru. Kõnnib koguaeg sabas ja hakkab nutma kui mu silmist kaotab. Tõenäoliselt kardab jälle ära eksida. Praegu kosub kenasti. Leides oli ta väga kõhn ja nälginud.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kiisupreili otsib kodu. Kiire!

Kiisuke on kenasti kosunud. Väga tubli kiisu, aga pole kodu veel leidnud. Endale kahjuks jätta ei saa kuna meil on kodus kiisu kes teisi kasse ei salli.
Lisan pildi

Thumbs up Thumbs down

Thumbs up Thumbs down

http://www.paradiisiaed.ee/pildid/033df51f2dbf13e5c2f8d5276d02637f.jpg

Thumbs up Thumbs down

Kiisu ootab endiselt hoolitsevat peret kes talle oma kodu pakuks. Kiisule on tehtud parasiiditõrje ja makstakse steriliseerimise eest.

Thumbs up Thumbs down

KIIRE! Kiisu otsib endiselt kodu. Istikuäri kus kiisu praegu asub suletakse varsti ja siis oleme sunnitud kiisukese varjupaika viima. Hea kui keegi saaks teda päästa sellest kogemusest.

Thumbs up Thumbs down

Toome kiisu teile koju.

Thumbs up Thumbs down

kas kass on saanud kompleksvaktsiini? Kas ta on isane või emane, sellest ma aru ei saanudki jutu sees. Kas kodulootus on olemas? Kus kandis kassike asub?

Thumbs up Thumbs down

Kiisu on emane. Talle on tehtud küll kirbu, ussi-ja täitõrje, aga vaktsineeritud veel pole. Kiisu asub Võrus. Tema vastu tundis huvi üka väga vana naine, aga me ise hakkasime kahtlema kas nii vanale inimesele on ikka hea noor ja mänguhimuline, samas väga arg, õrnust ja hoolitsust vajav kassipoeg anda. Ta lubas homme kiisule järele tulla, aga mõtlesime, et viivitame veel. Kui ikka ei leia lähiajal teist huvilist siis peame ta ikka sellele vanainimesele andma.

Thumbs up Thumbs down

aga kuidas ta siis pojad ära hoiab? Vaevalt ta jaksab steriliseerimise eest maksta. Siis on ta hädas ja elamine kasse täis. Kui ka õue ei lase, siis jooksuka ajal ju kass karjub ka veel lisaks ja kuidas siis see vanainimene temaga hakkama saab. Kas selle kohta oled uurinud?

Thumbs up Thumbs down

Ma eelpool ju kirjutasin, et maksame kassi steriliseerimise eest ise.

Pooldame samuti seda, et  võimalikult palju saaks kasse steriliseeritud-kastreeritud. Saaks ometi kõigile kassidele oma kodu ja lõpeksid need kodutute kasside kannatused.

Kuri olen isaste kasside omanike peale, kes võtavad omale kassi ja lasevad neil ringi hulkuda  ja teistele probleeme tekitada.

Thumbs up Thumbs down

tore smile Jäi see mul kahe silma vahele. Mure ikka nende kodutute kiisude pärast. Loodame, et vanal inimesel on ka loomasõbrast pärijad, kui kiisuke kauem juhtub elama. Tallinnas küll kahjuks visatakse vanainimese kass tänavale lihtsalt sad

Thumbs up Thumbs down

Kiisu otsib endiselt kodu. Vanaproua kes kassist huvitatud oli avastas, et ei saa kiisuga siiski hakkama. Hetkel on kiisupreili meil kodus, aga olukord on pingeline, sest meie kass ei salli teisi kasse. Meie kiisu on närviline ja ründab nii pereliikmeid kui lukustatud ust mille taga kiisupreili asub. Uks peab olema lukus, kuna meie kass oskab uksi avada. Oleme proovinud neid lepitada, aga tundub, et meie kass siiski ei lepi.

Thumbs up Thumbs down

lisan veel uuemaid pilte: http://paradiisiaed.ee/index.php?id=6&t=78,
http://paradiisiaed.ee/index.php?id=6&t=79

Thumbs up Thumbs down