Teema: Tegija kassipoeg otsib kodu

Tere, kassirahvas!
Kuigi viimaste kuude postitused ongi enam-vähem kõik sellest rubriigist, kirjutan siiski.
Lugu iseenesest on järgmine - 1. juuli hilisõhtul tuli meie maakodu aias kastekannust (!) välja väike mitte rohkem kui 2 kuu vanune valge-hallikirju kassipoeg. Kui Aphrodite sündis väidetavalt merevahust, asi siis kassil kastekannust ...;) Esimestel päevadel tegime südame kõvaks, lootuses, et ehk tuleb siiski kusagilt kassiema või ... Kuid niikui keegi aeda läks, oli kassipoeg nuttes kohal ja sai selgeks, et ta oli sinna tekkinud inimtegevuse tulemusena. Siinkohal ei hakka ma midagi ütlema selle inimese, kes ta sinna sokutas, peaehituse ja muude füüsiliste ning vaimsete omaduste kohta, sest foorumis selliseid sõnu ei tarvitata :vs: Kui nägime, et ta nälja leevenduseks maa seest vihmausse ja tõuke välja kraapis ja ära sõi, (kus on ikka elutahe ja iseloom :py:) siis me ei suutnud enam ja andsime talle süüa eriti kui mõtlesime sellele, et Sally magab pehme padja peal, kõht head kraami täis. Peale paaripäevast kosumist oli ta juba täiesti Kass: niikui inimhääli kuulis, vänderdas kõrvulukustavalt nurrudes kohale, nühkis vastu jalgu ja kui kusagile istusid, imbus vähem kui minutiga sülle. Tänaseks on ta ennast verandal täiesti sisse seadnud. Probleem on selles, et me pole seal kogu aeg kohapeal ja niimoodi kassi, eriti nii väikest, pidada ei saa. Linnakorteris mul siis juba 3 kassi pidada pole ka lihtsalt võimalik.
Nii et - kui keegi tunneb, et võiks talle kodu pakkuda, oleks see üks tõeliselt hea tegu. Temast tuleb tegija kass.
PS et ta minu arvates meenutas väga ühte teatud mäletsejat, sai ta ajutiseks nimeks Lammas. Panen mõned pildid, vaadake ise :terv:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Tegija kassipoeg otsib kodu

Thumbs up Thumbs down

Thumbs up Thumbs down

Hoolimata paarist vahepeal juba lootust andnud huvi ilmutamistest otsib Lammas endiselt kodu!

Thumbs up Thumbs down

Tegija väike kass nimega Lammas leidis kodu!!!!!

Thumbs up Thumbs down