1

Teema: Ämbriga Kassiabi uksetaha jäetud kassilapsed otsivad kodu

Kaenad kiisulapsed otsivad kodu. Alanud on jälle see koduste kassipoegade sokutamise aeg sad Ilma kokkulepeteta lihtsalt tuuakse uksetaha. Kahjuks on meil hoiukodu kohtadega väga kitsas. Seega vajaks kiiresti uut kodu.

Saialilleke
http://www.kassiabi.ee/index.php?1021122710552152
1,5 kuune emane kassipoeg, kes ämbri sisse suletuna sokutati koos õe Reseetaga Kassiabi hoiukodu uksetaha. Kiisuplikad on kodused kassipojad. Puhtad ja vallatud. Inimesega harjunud. Ilmselt ema juurest võetud, sest nutsid alguses ema taga. Nüüd juba paari päevaga harjunud. Väga ilus triibik, kus triipude vahel ja peas on saialille värvi oranži. Ilma valgeta, on mustade papudega. Saanud satikatõrje ja ussirohtu. Söövad kenasti.

RESSEEDA
http://www.kassiabi.ee/index.php?1021122710552145
,5 kuune emane kassipoeg, kes ämbri sisse suletuna sokutati koos õe Saialillekesega Kassiabi hoiukodu uksetaha. Kiisuplikad on kodused kassipojad. Puhtad ja vallatud. Inimesega harjunud. Ilmselt ema juurest võetud, sest nutsid alguses ema taga. Nüüd juba paari päevaga harjunud. Väga ilus täpiline seljalt. Täpid on mustjashallid. Enamus kasukast valget värvi. Saanud satikatõrje ja ussirohtu. Söövad kenasti.

Toome kohale üle Eesti. Lähem info meilitsi reet@kassiabi.ee või tel. 55571625

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Ämbriga Kassiabi uksetaha jäetud kassilapsed otsivad kodu

Saialilleke sai uude koju smile

Thumbs up Thumbs down