1

Teema: Loomakliinikute kvaliteedi ja hinna suhe

Kuna oma kass vajas steriliseerimist, siis helistasin läbi erinevad Tallinna loomakliinikud, et uurida hinda, tingimusi jms). Panen saadud info ka siia üles.

Haabersti Zoovetkeskus:
Õismäe tee 109
Tel: 6593160

Kas enne steriliseerimist peab kass olema vaktsineeritud? Jah
Kui kaua enne peab olema vaktsiin tehtud? 10 päeva
Kui palju maksab kassile kompleksvaktsiin? 275.- + 30.- pass
Kas jooksuajal tohib kassi steriliseerida? Ei
Kui palju on steriliseerimise lõpphind? 1000.-
Kas sisemised või välimised õmblused? Sisemised

Västriku Loomakliinik
Västriku 2a
Tel: 6553366

Kui kaua enne peab olema vaktsiin tehtud? 10 päeva
Kui palju maksab kassile kompleksvaktsiin? 150.- (Oli kampaaniahind)
Kas jooksuajal tohib kassi steriliseerida? Ei ole soovitatav
Kui palju on steriliseerimise lõpphind? 1000.-
Kas sisemised või välimised õmblused? Sisemised

Jannseni Loomakliinik
Laulu 6
Tel: 6516407

Kas enne steriliseerimist peab kass olema vaktsineeritud? Ei
Kui kaua enne peab olema vaktsiin tehtud? ---
Kui palju maksab kassile kompleksvaktsiin? 255.- + 30.- pass
Kas jooksuajal tohib kassi steriliseerida? Tohib
Kui palju on steriliseerimise lõpphind? 750.-
Kas sisemised või välimised õmblused? Välimised

Valdeku Loomakliinik
Valdeku 62
Tel: 6700792

Kui kaua enne peab olema vaktsiin tehtud? 14 päeva
Kui palju maksab kassile kompleksvaktsiin? 350.-
Kas jooksuajal tohib kassi steriliseerida? Ei.
Kui palju on steriliseerimise lõpphind? 1250.-
Kas sisemised või välimised õmblused? Kuidas klient soovib.

Billy Loomakliinik
Ehitajate tee 103a
Tel: 6570310

Kas enne steriliseerimist peab kass olema vaktsineeritud? Ei
Kui kaua enne peab olema vaktsiin tehtud? ---
Kui palju maksab kassile kompleksvaktsiin? 375.-
Kas jooksuajal tohib kassi steriliseerida? Jah
Kui palju on steriliseerimise lõpphind? 1240.-
Kas sisemised või välimised õmblused? Välimised

Tehke omad järeldused.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Loomakliinikute kvaliteedi ja hinna suhe

Västriku ilus maja ja tehnika võib ju olla tasemel, kuid meie pere sai kaotuse osaliseks alljärgnevalt:

Meiega juhtus nii.. võtsime mehega kassi, kes oli eelnevalt mehe töö territooriumil sündinud ja tõime koju.. väga tore ja puhas kass.. kuid siis algas tal jooksuaeg ja läksime Västrikusse... sest korter muutus väga häälekaks.. eelnevalt uurisime igati küll, et tabletid on halvad, kuid otsustasime, et proovime nendega, et äkki kass kunagi kogemata ikkagi saab pojad.. tundub ebasünnis temaga kooskõlastamata teha operatsioon steriliseerimiseks. Kaks kuud saime tablette anda, kui vaatasin, et kassil on voolus ja lakub end hoolega.. läksime Västrikusse tagasi ja öeldi, et tal on emakasse tekkinud põletik ning vaja lõigata. Eemaldati emakas... tehti mingi pikatoimeline antibiootikum ja saadeti koju... nüüd täna on 13-s päev ja meie kass on surnud. Hommikul helistasin Västrikusse, et mis ma nüüd teen.. kust ma selgust saan, mis juhtus.. Naisterahvas telefoniotsas ütles, et nemad ei tegele lahkamisega. Kuna mu tädi on Haapsalus loomaarst, siis sõitsime sinna, et saada teadmatus ei näriks.... lahkamisel selgus, et meie kiisu oli mäda sõnaotses mõttes täis ja päästa oleks teda saanud ... mitte eile ega ka üleeile... vaid juba nädal tagasi, kui me vaatasime, et kass on veider, aga lugesime päevi, mis pidid taastumiseks minema.... Lahkamist teinud arst ütles, et ravi oli puudulik, et mädase emaka puhul oleks pidanud ravime igapäevase antibiootikumiga ja see pikaajaline süst, mis tehti on selleks puhuks, kui kass lihtsalt steriliseeritakse.
Läksime linna jõudes Västrikusse... kus saime arstiga rääkida, tema oma viga ei tunnistanud.. väitis vaid, et Soomes tehakse selliseid oppe üldse ilma antibiootikumita... ma ei tea, kui inimene on haige, siis on antibiootikumid iga põletiku korral... mille poolest meie lemmikloomad siis nii väga erinevad ja muidugi mul mängivad emotsioonid, aga ma ei tea, kuidas saab arst väita, et temas viga ei olnud... kuid samas on meie kass surnud.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Loomakliinikute kvaliteedi ja hinna suhe

Tunnen Sulle kaasa lemmiku kaotuse puhul. :support:
Loomakliinikute kohapealt olen ka mina skeptiline, ei taha seda kõige odavamat ja ka kõige kallimat. Tahan profesionaalsust ja hoolivust oma looma vastu.
Võibolla oli antud juhtumi suhtes nagu on ka vahest inimestega, et mängivad kokku erinevad halvad asjaolud. Võibolla see süst ei olnudki halb ja paljusid teisi loomi sellega ravitaksegi, kes teab, lihtsalt nagu igale inimesele ei sobi üldiseks kasutamiseks mõeldud ravimid, nii ei pruugi ka loomale sobida see süst, mis kõikidele teistele. Teisest küljest võis olla ka tegu loomakliiniku enda ebaprofesionaalsusega.
Äkki on siin foorumis veel mõni kasutaja, kellel on olnud kogemus antud loomakliinikuga?

Thumbs up Thumbs down