1

Teema: Uus kiisu

Tervist. Lugesin küll ükskord siit foorumist uue kassi koju toomisest, aga näed sa, enam lihtsalt ei leia. Seega, palun, kas saaksite teema ümber tõsta või vastata siia teemasse.

Jutt siis selline.
Võtsime eelmise aasta augustis kiisupoja. Nüüd siis on Ta natukene üle aasta ja täna võtsime uue kiisu. Tütre seekord. Väga armas ja täpselt selline Wiskassi reklaamikiisu smile

Poja on selline hetkel, et tahab toast pääseda õue. Hetkel muidugi ei lase, sest öö on juba käes. Pisikene turritab ja käib Talle järgi. Arg veel, aga siiski tubli tüdruk.

Aga mure on siis selline, et kuidas neid kokku sobitada? Saan aru muidugi, et paari-kolme päevaga see ei tule. Aga kuidas ma saaksin äkki aidata neil seda protsessi läbiviimast paremaks teha ? On Teil äkki omasid nippe jagada ?

Ette tänades,
nüüdseks siis Angela, Poja ja Musti smile

*meow*

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Uus kiisu

Minu kogemus näitab et nad harjuvad ise. Võtsme eelmise aasta kevadel kassipoja ja ees ootas juba 3 aastane päraslane. Alguses oli hirm, et ehk ei võta 3 a üksipäini korterit valitsenud kiisu väikest kassipoega omaks, aga kassipoeg ise oli julge pealehakkamisega ja püüdis igal võimalusel vana kassiga mängiga ega kartnud teda. Nüüd on isegi vanem kass hakanud mängima ja oskab elust rõõmu tunda - tuuritavad joostes mööda kahetoalist koterit mis jube big_smile

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Uus kiisu

Täna on siis teine päev. Poja on meil muidu õuekass, õhtuti ja päeviti käib toas tudumas ja söömas. Selletõttu on raskem neid ka ära harjutada..
Kuigi, huvi on Musti vastu suur. Nuusutab - samaaegselt aga uriseb Tema vastu. Poja tõstis käpa juba ülesse, kui Musti läks ja hõõrutas end Tema külje alla. Käpp langes, aga urises edasi. Eks see ole muidugi Pojale suur asi. Nüüd ei ole ainult Tema. Vaid on ka teine kiisu.
Muret teeb just see, et Poja on ka minu peale pahane. Aga lihtsalt peab Talle andma aega, arusaadav täiesti Tema käitumisest.

*meow*

Thumbs up Thumbs down