Vasta: Kiisu ja puugid.

Puugirihm pidigi olema halvem variant- see eritab pidevalt mürgiseid toksiine nahale, kuid see nahale määritav vedelik on märksa parem.
See imendub kohe sinna, kuhu vaja.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Vasta: Kiisu ja puugid.

njaa, jussil neid puuke ikka jätkub.  Pidevalt ribub mõni kaelas. Mul võtab isa nii koeralt kui kassilt näppudega puugi ära. Ütlen teile, et puuke pole mõtet lihtsalt õue visata, nad on äärmiselt elujõulised. Kellel puudega köetav ahi või pliit on, neil soovitan puugi ära põletada. See on kõige kindlam viis. Aukude pärast ei tasu vähemalt krantside puhul muretseda, kasvavad ise kinni, haigeks jussi sugust õuekassi pole kuue aasta jooksul kordagi teinud. Kaelarihmadest niipalju, et jussil oli midagi sellist (kahjuks ei mäleta kas kirpude või puukide vastu). Selline pruunist plastist ja üks pruun rõngas oli seal ka. Puuke ära ei võtnud, karva hõõrus maha, ebamugav ja kole oli ka.:para: Ei mingit kasu sellest. Ja sügas kass ennast ikkagi. :cat:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kiisu ja puugid.

Kui täissöönud puuk õue visata, siis otsib ta esimese sobiliku koha kuhu muneda ja volaa, teie õues on puugiuputus. Kõige kindlam viis on, eelkõnelejaga nõustudes, puugi põletamine, kõrvetamine jne. Õue peale ei tasu kohe üldse teda jätta.

Thumbs up Thumbs down