1

Teema: Kassi põieprobleem.

Niisiis kass on peaaegu 2 aastane. Isane , steriliseeritud kiisu. Eile päeval täheldasime, et kass tahab kastis oma häda teha, kuid ei tule midagi. Tihti lakkus oma tagaotsa ning oli hoopis teine kiisu kui muidu olnud on. Tavaliselt on hästi hüperaktiivne , reageerib kõigele ja väga ei lase pikalt pai teha. Aga eile..Oli selline väsinud ja loid...Lasi ennast paitada ja ei liikunud ringigi. Sai siis helistatud loomaarstidele õhtul ning ka kliinikus koha peal käidud ning arstionu ütles, et tegemist mingisuguse põieprobleemiga. Et põis on kinni, mingisugused "kristallikesed" kusagil kuseteedes, mis takistavad uriini väljumist ning põhjustavad valu. Tõmbas siis süstlaga põe tühjaks ja tegi mingisuguse süsti. Kass oli uimane narkoosist ning omadega rahul ja magas. Andis kaasa arst meile spetsiaalsed krõbinad kassile, kuna muud näitajad kassil olid natukene kehvavõitu ja andis kaasa 10 päeva jagu süstimist. Iga päev 1 süst. Täna pole veel süsti teinud, õhtupoole pean tegema, KUID kiisu pole täna kordagi kakal/pissil käinud. On proovinud , kuid samuti ei tule midagi ning järgneb jälle tagaotsa lakkumine ja loid olemine. Kass on hoopis teistsugune. Siis hingeldab maru palju, kiire hingamine on. Selle kohta ütles arstionu, et see on sellest, et kass ise on närviline, see on siis sellest, et tal võib olla valus ja ei saa hädal käia. Ootan õhtut ja loodan, et käib ikka korra hädal ära ja saab hakkama...Siis oleks märke paranemisest, kui õhtul peale süsti tegemist ei parane midagi, tuleb jälle kassiga arstile minna, et põis tühjaks tõmmata . Söönud on kass täna vbla ühe suutäie neid krõbinaid. Vettki pole joonud, pöörab pea ära ja ei soovi.

Kas kellegil on olnud samasugust muret kassiga ja kaua paranemine aega võttis ning kuidas kass käitus ? Kui kellegil on kokkupuuteid olnud, siis oleks väga tänulik kui räägiksite oma kogemustest mulle.

Tänan.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassi põieprobleem.

Ma konsulteeriks kindluse mõttes teise arstiga, kuna sellise probleemiga võib lõpp kiirelt tulla ja su kiisu paistab end väga halvasti tundvat.

http://devonrex.onepagefree.com/