1

Teema: kas v6tta teist?

v6tan endale kassipoega.. siiami.. plaanis on ka sfinksi kunagi v6tta..
kysimus on selles-kas parem kohe kahte v6tta, v6i nantsa oodata..

olen siin juba foorumis palju lkugend sellest, et kui 1 on noorem, kui teine, siis ei saa h2sti kokku...

andke n6u smile:vs:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kas v6tta teist?

Mina soovitaksin koos võtta . Siis kasvavad ja mängivad koos ja armas on vaadata wink

Thumbs up Thumbs down

Kohe kaks.

mina võtsin teise kassi pool aastat hiljem. harjumine võttis kuskil nädala. aga praegu saavad väga hästi läbi smile see oleneb muidugi kassi iseloomust, kas võtab uustulnuka omaks v mitte. koos võttes võib ka juhtuda et lähevad hiljem kiskuma. niiet kaheotsaga asi smile

Thumbs up Thumbs down

Ma võtaks ka kaks korraga. Kuid enne tasub mõelda, kas ikka tahad neid mitu. Siis kui neid rohkem kui üks, ei huvitu nad sinust enam peaaegu üldse.
Elavad oma kassielu, mida on muidugi päris huvitav vaadata.
Minul olnud mitu kassi, koguaeg mürasid omaette..
Kuid samas kõik kassid erinevad. smile

Isiklikult mulle meeldib rohkem, kui kass ka minuga tegeleb...muidu mul päris üksi olla tongue eks ma veidi kassilikult ego ka. tongue

Mina võtsin Ladie kahekuuselt, ja pool aastat oli vahet, kui võtsin Marmalade\'i. Kohe võeti teineteist omaks. Nii, kui kassipoja sülest maha panin, hakati limpsima ja silitama ja näidati kohe, kus on toidukauss ja ninaga lükati oma graanuleid pisikese juurde, et "söö ometi, sa oled palju pisem, kui mina," . Pahandusi hakati õpetama, parimaid magamiskohti näidati jne. smile

Kuigi soovitaksin kahte, sest siis on läbisaamine kindlam. Aga iseasi, kas tahad kahte korraga - pahandusi on siis ka rohkem ju. smile

Ladie\'ga nurrumisest väsinud.

Marmalade, me igatseme Sind. Taevas vajas ingleid.. 02.06.2008. - 20.07.2009.

Thumbs up Thumbs down