1

Teema: Vana isane kass vs. uus emata kassipoeg

Tervist!

Olukord siis järgmine - hiljaaegu leidsime teadmata põhjustel kuuri jäetud kassipoja, kelle me koheselt ka adopteerisime. Kiisu oli ilma emata ja täitsa üksi. Kiisu(kes on arsti ütluste kohaselt emane) on hetkel kolme nädalane, kuid teises toas elab meil 11 aastane suhteliselt elujõus isane kass.
Nüüd küsikski, et millal, kui üldse, võib neid ninapidi kokku panna? Loomulikult oleks ideaal see, kui suur isane ta koheselt omaks võtaks, aga paraku arvan et see võib lõppeda väga traagiliselt!

Äkki oskab keegi nõu anda, oleksin väga tänulik smile

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Vana isane kass vs. uus emata kassipoeg

Ilmselgelt on lahendus leitud, kuid kirjutaksin vastuse, kui kellelgi taoline olukord peaks uuesti juhtuma (kuigi loodan, et keegi ei leia kuurist emata kassipoegi).

Üldiselt peaks tõenäoliselt hoidma ühte neist süles ja laskma nuusutada siis sellel, kes maas on, et ta saaks uudistada, kuid samas poleks võimalik kallale minna ( kui tuleb käpalöök vms, siis oleks õige kohe püsti tõusta ). Niimoodi tuleks harjutada mitmeid kordi ja kui hakatakse leppima, siis võib lasta mõneks ajaks nad mõlemad jooksma maha, et näha, kuidas siis reageering on.
Kui aga ei lepita üldse, siis tuleks nad tõenäoliselt eraldada.

Ladie\'ga nurrumisest väsinud.

Marmalade, me igatseme Sind. Taevas vajas ingleid.. 02.06.2008. - 20.07.2009.

Thumbs up Thumbs down