1

Teema: Pealkirjad täpsemaks

Tere kõigile!

Võib-olla sellest on kuskil juba juttu olnud, aga tahaks teha järgmise ettepaneku: äkki saaks korraldada nii, et uue teema lisamisel peab pealkiri olema täpsem, selliste märksõnadega, et oleks hõlpsam aru saada millest kirjutatakse.

Mõte tuli sellest, et kui näiteks lugeda haiguslugusid (otsides millegist konkreetsest infot) on tüütu orienteeruda, kui enamus pealkirjad on "palun abi", "mure kassiga" jne. Võiks olla nii nagu paljud juba panevadki nt. "Kass pissib igale poole", "lillede närimine" jne. Nii on juba teada, millist teemat täpsemalt vaadata.

Isiklikult otsisin infot selle kohta, mida teha kui kass närib oma saba nii hullult, et see lausa veritseb? Proovisin otsingut ka aga ei saanud eriti midagi selle kohta. Nii ma siis lappasingi enamus selliste pealkirjadega teemad (mure kassiga jne) läbi lootes ikkagi midagi leida.

Loodan, et te mõistate minu mõtteviisi ega pane mu ettepanekut pahaks!
wink
Mõistvale suhtumisele lootma jäädes;
Aivi ja Dixy

Because there ´s no such thing as too much cute!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Pealkirjad täpsemaks

Leidsin nüüd ise ka juba, et sellise asja kohta on isegi reeglites eraldi punkt välja toodud, mis on väga tore ja hea. smile

Vähemalt sain siis veelkord lugejate tähelepanu sellele asjale pöörata ja loodan, et edaspidi on kergem teemades orienteeruda.

Igatahes soovin teile jõudu ja armastust kiisukeste pidamisel!

:s6ps:

Because there ´s no such thing as too much cute!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Pealkirjad täpsemaks

See on väga õige tähelepanek jah.
Tegelikult jah, iga kasutaja peakski uue teema tegemisel sellega arvestama, aga paraku...nii see alati ei ole.

Ma püüan need pealkirjad üle vaadata, aga kuna ma olen siin hetkel vist ainus big_smile , kes korrastamisega tegeleb, siis ma tõesti ei jõua kõike, kahjuks.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg