1

Teema: Tere.

Otsustasin, et ei hakka seda lugu ennem siia kirjutama, kui kõik on toimunud.
Seega.. Eile oli meil 63's päev tiinusest, 64'dal päeval, ehk täna, kell 5.23 hakkasid meie Norra Metskass, Haily'l esimesed tuhud.. Kräunus ja kutsus mind aina rohkem enda juurde.. Tõstsin ta pessa, kuhu ta kohe pikali end lennutas ja kräunuma hakkas. Varsti ( 5.48 ) pistis esimene kiisupoeg pea välja, kaasa polnud vaja aidata, kohe oli ta üleni väljas ja Haily teadis, mida teha. Olin üllatunud.. Tuli teine, vahe oli kuskil 20 minutit, ka sellega tegi Haily kõik, mis vaja. Neid tuli kokku kuus. Musta-valgekirjud ja natuke igaltpoolt kilpkonnavärvi träpse sees. Kass oli muidugi teadlikult paaritatud kilpkonnavärvi isasega, seega pojad on väga kirjud ja väga armsad.
Hetkel pojad siis muidugi tissi otsas ja nõuavad, et emme mingil juhul ära ei läheks. Ja ka mina pidin oma läpakaga Haily pesa kõrvale kolima, sest see pistab kohe kisama, kui ära lähen.. Ehk siis turvalisem! :s6ps:

Minu loomaaed! ( L )

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Tere.

Oi kui armas:) Palju Õnne muidugi Haily\'le ja paisid pisikestele . kas ka teada mis soost pisikese on? sooviks ka pilte perekonnast.

Thumbs up Thumbs down

Neli tüdrukut, kaks poissi. smile
Üks poisike on selline eriti pontsakas, nagu pisike sõõrik. wink
Ja üks tüdruk on kõige kiitsakam, aga tundub väga tragi, sest tissi otsas on küll ilusti ja kisab ka piisavalt kõvasti, kui emme kuskile jalutama minna tahab.. Ja tal on nina otsas pisike täpike.
Meil hetkel fotokas remondis, kui kätte saan, eks üritan midagi lisada.. aga remonti läks ta alles eile, ja öeldi, et kuskil 2 nädalat on seal! sad
Seega pisipõnnidest mälestuspilte ei jäägi, kuid mulle jääb vähemalt südamesse neid piisavalt. smile

Ja armsad on nad küll!

Minu loomaaed! ( L )

Thumbs up Thumbs down

Nii, nii vahva! Palju, palju õnne ja jään pilte ootama :cat:

Thumbs up Thumbs down

Pilte pole endiselt võimalik lisada, kuid üks kassipoeg jääb nüüd kindlalt meile, nimeks sai Zorro, kuna tal pealael õrnalt siuke Z-tähe kujuline valge \'\'laik\'\'.
Valisime välja tema, sest tundub olevat kõige rohkem hellustvajavam, ehk siis istub enamus ajast mul süles, vahepeal muidugi ikka emme juures ka. wink
On nad ju varsti mul kahekuused, broneeritud kah juba kõik! smile :syda:

Minu loomaaed! ( L )

Thumbs up Thumbs down