Teema: külmetus?

Selline mure,et tõin omale loomade varjupaigast 3kuuse kiisu ja kass ainult magab,on loid,ei söö ega joo.ei mängi.hingab läbi suu ja raskelt,ning vahel nagu köhiks.Kas võib olla tegu külmetushaigusega?
Ja kui ongi külmetus,siis kuidas ravida? sooja piima ta mul ei joo:(

Thumbs up Thumbs down

Vasta: külmetus?

Mine arsti juurde, ta kuulab ja vaatab, kas kiisul on miskit viga ja määrab siis ravi. Meil kiisudel nt nohu olnud, kuid ise üle läinud. Depsyl oli ka köha, siis sai küll süste.  Kass pole inimene, et teda sooja piimaga ravima peab. Piim võib kassile hoops halvasti mõjuda. Kassike ikka sööb?

Thumbs up Thumbs down

See kiisupoeg on haige ja kuna ta ka ei söö ei joo, siis niiviisi ta kaua vastu ei pea. Arst peab ta üle vaatama ja ravi määrama. Võibolla on ka varjupaigas arst, kust selle kiisu tõite, võite ka sinna pöörduda.

Thumbs up Thumbs down

Millisest varjupaigast tõid? Igas varjupaigas ei ole arsti. Kus kandis elad?

Thumbs up Thumbs down

Nii,helistasin kohe hommikul arstile,kuna kiisuke oli juba väga veidra olemisega...paanika oli mul küll suur,aga see mis arst rääkis oli veel hirmsam.Mu 3kuusel kassikesel on kopsupõletik ja nohu ja alatoitumine,vedelikupuudus ja seda juba pikemat aega. Hetkel on pisike haiglas tilgutite all ja saab süste ning määrataxe AB ravi.
Kõige enam imestab mind see,et arst rääkis et mina ei ole saanud seda 20tunniga põhjustada,mis ta minuga olnud on ja see on tal juba ammu ja päris süvenenud. Kuidas said varjupaiga inimesed seda eirata? Mix nad ei teavitanud mind,et kassike on haige?
Arst soovitas kassi tagasi viia,kuna ravi läheb väga kalliks,aga mina ei suuda seda teha,sest tean et seal ta sureb vaid piineldes...proovin ravida.

Õhtul selgub,kas jääb elama v tuleb magama panna:(

See oli siis meie kurb lugu...

Thumbs up Thumbs down

Tõesti kurb...:support:.Olen mõttes teiega ja loodan parimat.

Thumbs up Thumbs down

Kuidas kiisul läheb? Tuleb kindlasti ka varjupaigale teada anda.

Thumbs up Thumbs down

Milline (mis värvi nina, karv) see kassipoeg välja näeb? Mul sugulane leidis ka mõnda aega tagasi metsast väga haige kassipoja, kuid kahjuks tal endal juba piisavalt loomi ja pidi varjupaika kassikese andma. Ma nüüd kogu aeg muretsen, kas kassike on juba kodu leidnud...

Thumbs up Thumbs down

Kiisukesel on hetkel veidi parem tänu iga päev tilgutite all käimisele.Ilma selleta olex juba hinge heitnud.Süstlaga saab süüa ka antud ja kopsupõletiku vastu saab AB-sid.
Kiisuke on samasugune nagu selle foorumi pilt siin:) ainult palju kõhnem:S
Loodame,et saab tervex-väga loodame!:s6ps:

Thumbs up Thumbs down