1

Teema: Tartu mnt Loomakliinik

Otsisin seda teemat, ühes kohas oli ka keegi küsinud, aga nagu ei vastanud talle keegi. Küsin siis ka:

Kas kellelgi on kogemusi Tartu mnt Loomakliinikuga - see bussijaama juures? Mis sealne hinnaklass? Kuidas arst(id)?

See mu kodule kõige lähemal ja tahaks sinna oma kiisuga minna, sest kiisu haige.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Tartu mnt Loomakliinik

Jõudsin siis juba kliinikus ära käia. Ja kuna keegi ei vastanud, siis vastan ise, et äkki keegi soovib ka sama infot saada, siis see siin täiesti olemas smile

Visiiditasu oli mingi 140.-, kassi uuriti niisama käsitsi ja ostsin 2 rohtu ka ja läks kokku maksma asi üle 300.-. Niipalju siis hinnaklassist niipalju, kui sellega kokku puutusin.

Arstid siis. Minu puhul siis üks arst. Tema kohta ei oska midagi halba öelda. Tegi paar humoorikat märkust, tundus väga sõbralik olevat ja oligi kõik.

Üks asi, mis mind häiris, oli see, et ruumid olid sellised näru võitu kuidagi (kulunud põrand, naljakas mööbel, kuidagi segamini mulje jättis kõik). Mul teiste looma-arstidega kogemusi ei ole, seega ei oska ka võrrelda. Äkki nad kõik ühtemoodi närud smile

Thumbs up Thumbs down