1

Teema: palun aidake kuidas saaks pilti väiksemaks kirja juures!!!!!

olen proovind igalt poolt arvan et tuleb väiksem aga ikka ei midagi sooviks abi!!!!!!:roll::support:

Appi,appi kass läks kappi...!!!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: palun aidake kuidas saaks pilti väiksemaks kirja juures!!!!!

ma ei usu, et see sind küll eriti lohutab, aga ma ei oska siiamaani pilti panna tongue
paar korda proovisin, ei õnnestunud, kuigi igal pool mujal netis õnnestub, siis enam ei proovinud ka, hehee.

sa oled muidu teinud teema valesse alafoorumisse ka... kööginurga alla see kindlasti ei käi wink

Thumbs up Thumbs down

Oh jah, see piltide väiksemaks tegemine käib siin paljudel täiskasvanutelgi üle jou... Kas monda sellist kompuutrisopra sul pole, kes seda oskaks?

Ja nyyd peaks midagi kassi toidupoolisest kah lisama;)

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Taki67, tõmba endale netist Infranview programm. Kui oled selle endale saanud, siis ma õpetan sind, kuidas pilti väiksemaks teha smile

- Kassid on täielikud isiksused, kellel on arvamus iga asja kohta -

Thumbs up Thumbs down

Ei ole vaja mingit keerulist programmi, võib pildi enne vajalikku suurusse panna ja siis üles laadida smile
Tee nii:
1. ava pilt tavalise vieweriga, liiguta hiirega (venita kasti serva) see täpselt nii suureks kui tahad seda ekraanil näha.
2. vajuta klaviatuuril "Print Screen" nuppu
3. tee lahti Paint programm (igas arvutis olemas accessories all start menüüs)
4. pane paste
5. lõika pilt välja kääritööriistaga
6. ava uus dokument painti (pane file-new)
7. pane paste ja file menüüst save as, pane failile nimi ja vali ka kindlasti sealt nime kastist natuke allpool olevast kastist, et jpg või jpeg fail
8. nüüd on sul olemas väiksem pilt, mida üles laadida

Ma teen alati nii ja tundub funkavat smile

Thumbs up Thumbs down

jah ma olen kuulnud jah, et paintiga saab kah ja salvestad uue suurusena smile proovin ära smile

Thumbs up Thumbs down

Minu meelest on selle infranview\'ga imelihtne. Ma muud ei kasutagi smile
Et kui selle proge saate, sis aitan edasi rõõmuga, kust leida koht, et saaks pildi väiksemaks :wink:
Aga loomulikult on ka muid viise selle tegemiseks. Kuidas kellele kergem on smile

- Kassid on täielikud isiksused, kellel on arvamus iga asja kohta -

Thumbs up Thumbs down

jep. paintiga õnnestus, imelihtne smile

Thumbs up Thumbs down

Geenu ole hea õpeta kuidas Irfanview iga pilte väiksemaks teha. Üritasin omal käel aga ei õnnestunud. Kui pilt üles laetud siis100%zoomi. Alati tuleb siis % väiksemaks võtta, et korralikult kogu pilti näeks - 30% on paras.

Thumbs up Thumbs down