Vasta: pesa?

Meie Ruudi ei taha mingisugustest pesadest kuuldagi. parim magamispaik on tema jaoks diivani seljatugi, kus kokkuvolditud pleed peal. Sealt saab edukalt jälgida nii korteris kui õues toimuvat. Aeg-ajalt põõnab ta ka magamistoa põrandal.
Tõenäoliselt meeldiks talle ka voodis, aga see on kokkuleppiliselt keelatud ala. smile

kassid on võrratud

Thumbs up Thumbs down

Aga meie kassike magab ühe suure põrandavaasi sees...vot see on peas...või siis diivani all kastis kus voodiriided sees:;)

Thumbs up Thumbs down

Kas minu juures või siis köögis pehme diivani peal
Ja tal ei meeldi pesas magada

+  Kitty-Lotta Printsess. On Printsessi nimi
+  Armastan oma Printsessi üle kõige
Kitty-Lotta koduleht
http://www.kiisu.ee/kass/KitL
Printsessi Pildid http://www.pildialbum.org/user/Crysral

Thumbs up Thumbs down

Brunole sai äsja ostetud spetsiaalne magamiskott. Seest on kott karvane, pealt kaetud riidega ning sees on mingit krabisevat sorti materjal. Niipea kui Bruno seda nägi, puges ta sinna sisse smile

Ükskord tulin reisilt ja pole jõudnud reisikottigi veel lahti pakkida, kui Bruno sinna kotti puges ja riiete vahel õndsat und magas. Talle sobib kõik, mille sisse pugeda õnnestub. Seetõttu saigi selline kott ostetud.

Väljanägemiselt midagi sarnast: http://www.misskittyscorner.com/store/images/it_bag.jpg

Thumbs up Thumbs down

Breili magab kraanikausuis, voodi peatsis oleva kapi peal või kassimaja teisel astmel. Kui koera kodus ei ole siis ka päikeselaigus wink Seth magab kaisus. Eriti hea meelega rinna või kõhu peal muidugi. Padi või tekk sobib ka aga palja lina peale eriti ei kipu. Ju siis on härra jaoks liiga kõva see voodi :roll: Põõnutab ka päikeselaigus nagu vist enamik kasse.

Siin teemas oli postitus, kus oli kirjas, et radiaatorile pandavaid kassipesasid Eestist saada ei ole. Vastus oli eelmisest aastast nii et võibolla siis ei olnud aga võin kindlalt öelda, et Ossu poodides vähemalt on saadaval SELLISED pesad soojalembestele kiisudele smile

Kusti ronib igasse kassipessa, kuhu võimalik, ka külas ronis kassi magamiskorvi, kus olid õunad sees ja jäi sinna tukkuma.
Öösiti lükkab mind padjalt maha, laiutab seal ise ja pistab nina mulle kõrva.
Päeval meeldib talle akvaariumi peal magada.

Thumbs up Thumbs down

Minu Liisul on kõik kohad mis veel olla saavad magamiseks. Aga peale jõululaupäeva meisterdame mu kiisukesele suuuure ronimispuu/pesa/kraapimispuu.

:syda: Liisu & Lössu :syda:

Thumbs up Thumbs down

Minu musikese pesa on terve voodi. Meie kontori toas on üks vaba voodi see tähendab, et keegi seal ei maga  v.a. kiisu Loora. Voodi on suurusest mõeldud kahele inimesele.  Loora mässib ennast teki ja lina vahele ja uinub.
Ja vahel kui on vaja teda sealt välja saada siis ta lipsab voodi alla, et keegi teda kätte ei saaks. Ühesõnaga kassi päralt on kogu suur voodi.:cool:

Thumbs up Thumbs down

Meie pisikesele meeldib päeval magada ümmarguses karbis (nagu tortidel) kus on fliisist tekk sees, see pesa on tal aknalaua peal ja siis ta sealt piilub linde ja kui ära väsib siis keerab kerra. Öösiti ta kippub ikka voodisse, aga ta oskab üsna ilust olla, nii et ära me ka ei aja :s6ps:

Thumbs up Thumbs down

meie kass magab külili olevas pappkastis kuhu on sisse pandud nuku voodi madrats:pai:

Thumbs up Thumbs down

Ostsime samuti pesa enne kassi koju jõudmist. Alguses ta seal eriti ei maganud. Magas igal pool mujal, eriti meeldis talle meie riiete peal magada. Pesa oli pigem selline koht, kus mänguasjad olid ja pesa ise ka rohkem mänguasi oli.
Mingil hetkel hoidsime pesas olnud patja enda voodis, et sellel oleks meie lõhn juures, nagu riietel. Kui elutuppa vaiba maha panime, hakkas kass kohe ainult vaiba peal olema. Tõstsime pesa padja pessa tagasi ja panime vaiba peale põrandale. Nüüd ronib Jossu peale suuremat mängimist alati ise sinna magama. Tundub, et just kui suurem magamine plaanis on või kui ta eriti väsinud on, siis ronib just oma pessa. Oleme üritanud ka nii teha, et kui ta oma pesas on, siis sealt me teda välja ei tõsta, et sülle võtta või mängima tagasi ei kutsu, kui ta keset mängu sinna pikali läheb. Et talle jääks tunne, nagu oleks see koht, kus keegi teda segama ei hakka.

Thumbs up Thumbs down

Meie magame kaisus. Parim koht on minu kaisus, aga kui mind ei ole, siis päästab Lamba-Lonni. Ja kui Lonnit ka pole, siis sukeldub jooksu pealt pea ees teki alla nagu mutt. Ja ainult muhk voodis annab märku, kus unimüts peidus.

Thumbs up Thumbs down

Lamba-Lonni on hea unekaaslane :s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Meil on pesa aga kass magab meelsamini vaiba peal kui pesas.:vs:

Thumbs up Thumbs down