1

Teema: kas kass magab kaisus?

minu oma ei oska end kuidagi mu kaissu mugavalt enam ära sättida. ta pagab mul alati lõua all. hoian veel käega kaisus. teistele pereliikmetele ei lähe kunagi nii. nendel magab kuskil külje peal.

kuidas teil?

liisu pildid http://pildid.ee/thumbnails.php?album=15394

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kas kass magab kaisus?

Minu tibu magab jalgade vahel tavaliselt :puna: . Aga vahel tuleb magama ka kõrvalolevale padjale või jääb kuskile jalgade juurde magama . Ainult, kui suvel palav on , siis ta magab põrandal.

Thumbs up Thumbs down

Minu Loorale meeldib väga minu kaisus magada. Me teeme üleüldse paljusid asju koos. Vahel kui ma vannis käin pesemas siis istub kullake pesumasina peal või istub kuskil vanni lähedal. Musile meeldib ka päevitada kuigi see tegevus on ajaga piiratud. Kõige huvitavamaks "objektiks" leiab ta tualetti. Korra nuusutab seda igast kohast siis jälle tiirleb ühest otsast teise aga kui vett lasta peale siis on tal kõrvad madalamal kui muru ja silmad suured.:P

Thumbs up Thumbs down

Tavaliselt magab ta mu pea kõrval, aga kui on väga külm tuleb ta mulle lähemale. Mõnikord ka jalgade juures... kuidas juhtub.

Thumbs up Thumbs down

Kass magab elutoas, kus parajasti tuju on - diivanil, põrandal, kapi otsas.
Oma voodisse kassi öösel kohe kindlasti ei lase, meie magamistoa uks on öösel kinni.
Lihtsalt armastame küll kasse, aga loomaga ühes voodis ei ole küll nõus magama:roll:

Thumbs up Thumbs down

Mul on teema alustajaga sama lugu smile

Thumbs up Thumbs down

Minu kiisud ronivad kõik kaissu.
olenevalt aastaajast tegelikult. Suvel ei taha keegi voodisse tulla, magavad kas põrandal, aknalaual või diivanil.
Talvel tahavad lõua all magada.:)
Kevadel ja sügisel ronivad lihtsalt teki peale, minu kõrvale ja tudivad.:D

Thumbs up Thumbs down

meil ronitakse ka kaisse. vahepeal jäädakse ka keset mängu magama. huvitavamad poosid on olnud selja peal, kõik käpad taeva poole. ja ühe korra avastas et mu rindade vahel oleks ka päris mugav:D

Thumbs up Thumbs down

Meil on ka kaissu pugemine siiski. Olen teinud eraldi koha, padja ja seina vahel, et tibuke saaks sinna magama tulla ja üldjuhul ikka tuleb ka. Kuigi, mina siis magan ääre pool ja voodi meil just suur ei ole ( juhul, kui see avatud ei ole ). Aga me saame ilusti hakkama. smile

*meow*

Thumbs up Thumbs down