1

Teema: meie kassi saamise lugu.

üks õhtu läks mu elukaaslane garaaži, ise mõtlesin , et läheb toob puid ahju juurde aga võta näpust! tuleb teine tagasi ,keegi süles, ja see keegi oli kassipoeg. mina olin nii rahul , sest pidime niikuinii kassi võtma(hiirepüüdjaks ja muidu semuks) samal ajal kui mina uut kassipoega uudistasin käis mu elukaaslnae veel korra garaažis ja seekord tuli tagasi 2 kassipojaga. vat siis mu silmad küll ei uskunud enam toimuvat. 3 kassipoega korraga! ja see polnud veel kõik , ta ütles mulle :"Näe võta, ma lähen toon viimase ka ära". Ja nii me õhtu veetsimegi 4 kassipojaga. Vat see oli armas ja huvitav , vaadata nelja pisi poissi ja tüdrukut hullamas. kahjuks ei leidnud me tol õhtul emast kassi üles aga meie õnneks oskasid kassipajad ise süüa ja vett juua. Tol õhtul oli mul kurb magama minna, sest ma üldse ei tahtnud kassikesi üksi jätta , heameelega oleks terve öö neid vaadanud, sest nad olid lihtsalt nii armsad. Aga hommik koitis ja kätte tuli päev, kui viisime kassid varjupaika( nelja kassi endale jätta väiksesse majja oli meie jaoks probleemiks) õnneks leidsime ka emase kassi ülesse ja pojad said koos emaga sooja majja minna.
Ühe poja otsustasime aga endaga kaasa võtta. Talle sai nimeks Topsik. Alguses oli nii  kartlik, käis mööda kapialuseid ja istus niisama sooja põranda peal. Sõi küll ilusti aga ei tahtnud väga juua. kuid see probllem lahenes meil paari päevaga kui avastasime kassikese vett limpsimas, oh seda õnne siis! nüüdseks on kiisupoiss meil olnud kaks nädalat. sööb rõõmsalt, keha kaal tõuseb ja kõik mida võimalik kätte saada sellega mängib. eriti lemmikud on tal juhtmed, saapapaelad , viimasel ajal on ka komme varbaid püüda. magamiseks ronib armsalt kaissu ja põõnab seal tükk aega, siis mängib , siis põõnab , siis mängib, sööb ja jälle mängib, ühesõnaga aktiivik. meile, kellele on see esimene koduloom , toob ta palju rõõmu. hommikuti kui trepsit alla tuleme, või kui päeval peale töölt/koolist koju tuleme on tervituskompanii alati vastas ja kohe valmis mängumaale minema.
ja niimoodi sai meist kassiomanik.
siit ka üleskutse: viljandi kodutute loomade varjupaik soovib et keegi veel kahele meie leitud kiisukestele kodu pakuks( 1 on juba veel leidnud). kassid on rõõmsameelsed, väiksed kirjud karvapallid ning mõnusa paksu karvaga.:s6ps:

Thumbs up Thumbs down