Vasta: Christopher :) Ja vahel ka Joosep.

Joosepist üks pilt ka. Talle meeldib magada minu asjade peal - riided, seljakott, padi... Ja kui siis üritad teda nende asjade pealt maha nihverdada, siis heal juhul tehakse silmad korra lahti, aga tavaliselt lihtsalt pilgutab ja magab edasi tongue

Thumbs up Thumbs down

Huvitav, kuidas teil see pissiproovi võtmine õnnestub. Hoian pöialt, et Joosep kiiresti paraneks.

Muhvi
pildid: http://www.ringo.com/explore/member.html?memberId=132807181
videod: http://www.youtube.com/user/kunksmoor

Siis peab midagi ikka välja mõtlema,kuidas teda kinni panna,kas haak või riiv,iseasi kui ilus see välja paistab,aga kassi hoiab vähemalt kinni tongue,mul ka tuulutamisega mure,kassid on aknavõrgu alt lahti katkunud ja Kassu pistis pea juba läbi...Peab vist ka kuhugi kinni panema,õnneks mul mõned uksed keeratavate nuppudega,neid juba lahti ei hüppa.Soovin Joosepile kiiret paranemist ja ilusat sügist teile kõigile!:)

Thumbs up Thumbs down

Meie kasvame usinalt aina suuremaks ja suuremaks ja teeme aina suuremaid pättusi smile Aga mitte sellest ei tahtnud ma kirjutada... Tahtsin kirjutada sellest, millise ehmatuse ma reedel üle elasin. Nimelt olen ma ostnud Chrisile pehmeid svammiseid mängupalle ja selliseid tihkest materjalist palle ka. Neid ta siis usinalt mängitab. Reedel näugus Chris äkitselt eriti haledalt ja pani padavai vetsu poole jooksu. Kui ma järgi jõudsin sis ta parajasti oksendas välja suuri pallide tükke! Ikka selliseid sõrmeotsa suuruseid ja natuke väiksemaid ka. Ma nii ehmatasin ära selle peale. Korjasin kõik pehmed pallid kokku ja ostsin järgmine päev poest plastmassist pallid asemele. Mina enam ei julge oma kassile neid pehmemast massist mänguasju osta, jube mõelda, et ta need endale sisse sööb.

Aga pahandustest võin tegelikult ka natuke kirjutada... Chrisil tuli ühel ööl kell kolm idee, et hüppaks õige pliidi kohal asuva õhupuhastaja peale sinna turvalisse varjupaika pagendatud kaktust sööma. Hüppe tagajärjel tekkis liiga tugev gravitatsioonijõud ja õhupuhastaja lahkus oma tavapäraselt kohalt. Selle käigus läks katki keraamiline pott, milles lillepott oli; parkett selle koha pealt, kuhu kõnealune lillepott maandus ja kaks taldrikut, mis asusid pliidi kõrval nõuderestil. Tubli kass on.

Üks pildike ka:

Thumbs up Thumbs down

Christopher on avastanud hiilimise. Luurab nurga taga ja kui ma mööda lähen, siis hüppab meetri kõrgusele, teeb kurrnjäu ja kappab kiiruga teise nurga taha peitu. Hommikul vara äratab päris hästi üles... big_smile

Thumbs up Thumbs down

Vau,Chris on nii vahva kass!Mulle hirmsasti ta meeldib.Kes oleks selle peale võinud tulla,et ta neid pallide tükke sisse sööb.:(Hea,et asi vaid oksendamisega piirdus!Tal on õige põnevad ja tagajärjekad pättused.:D,ise süütu ja armsa moega.Meil ka kassid vastastikku hiilivad,luuravad ja kargavad õhku,peale pättusi tuleb ju perenaise tuju jälle heaks teha!Kuidas Joosepil läheb?

Thumbs up Thumbs down

Jossu sai kuu aega ravikrõbuskeid ja on nüüdseks jälle terve smile Panime ta nüüd dieedile, sest ta kippus juba liiga suureks kasvama. See on see, et endale süüa ostes ajad pakilt näpuga järge, kas ja kui palju seal toiteained sees on, aga kassitoidul ei taibanud seda teha. Alles tagantjärgi vaatasime, et näedsa, kolm korda rohkem kaloreid annab kui eelmised. Proovi veel kassile vaheldust pakkuda...

Chrisil on aga üks väga loll komme küljes - nügib käpa ja peaga oma joogikaussi ja ujutab terve köögi täis. Kui peaga nügida ei õnnestu (proovisin seda kahe kausiosaga kandilist anumat), siis solberdab käpaga sees. Kui kassiga mu kallima pool oleme, siis seal on rahu majas - raske kristallkauss on joogikausiks pandud. Aga kodus ujutab iga päev kööki.
On keegi sellise probleemiga kokku puutunud ja oskab äkki lahendust pakkuda? Olen proovinud nii alt laiemat ja kummiribaga kaussi kui ka tavalist. Mingit kasu pole.

Thumbs up Thumbs down

Ja lisaks kõigele muule on Chrisil kõige lemmikumaks magamisasemeks minu padi. Kahekesi sinna hästi mahtuda ei taha... Öösiti ärkan vähemalt korra sellepärast üles, et üritan külge keerata, aga pea ei tule järgi - kass magab juuste peal. Nagu müts oleks peas, esikäpad on ühelpool vastu põske, tagakäpad teisel pool. Ise lõriseb kõrva nurruda. Uskumatu kass, ausalt.
Ja see joonisfilm kassist, kes öösel oma omanikul seljas elab ja pärast kurikaga virutab - täpselt minu kass, ainult kurikas on puudu big_smile

Thumbs up Thumbs down

Vooditegemismäng on meil Püha Birmal - Missyl hetkel moes, sest ta alles pisike ju. smile
Teised, suuremad, 2aastased kassid ei viitsi selliste lollustega tegeleda, nende meelest on parem ajada kuum kohvitass ümber, või vurrud küünlaga ära põletada.. Aga meil on sirgumas kuus pisikest pojukest, kes hakkavad kindlasti vooditegemismängu harrastama, hetkel veel ühepäevased, varsti juba kahekuused. wink
Üks jääb kindlasti meile. smile

Aga igatahel Christopher on küll ülimilus kass. smile
Nii suur ja niiiiiii graatsiline kuidagi. smile

Minu loomaaed! ( L )

Thumbs up Thumbs down