Teema: Kassipojad syndisid karvadeta ja surid...

Tere,

meil juhtus siis selline lugu et kass eile synnitas, ja need pojad olid taiesti paljad... kui ma joudsin koju olid kassid syndinud ja 3 tykki leidsin surnuna neljas veel elas ja panime ta puhtasse ja soojemasse kohta koos suure kassiga aga millegi parast suur kass keeldus teda toitmast sad ja ma ei tea... mitte midagi ei oskand kohe peale hakata igatahes hommikuks oli too kiisuke ka surnud sad

Vaatasin siis internetist yhte video kuidas kass synnitab ja need pojad olid kohe karvadega ja armsad, aga mida ma eile nagin enda kodus olid kaugel sellest, nad olid taitsa paljad ja ime pisikesed ma ei tea akki isegi pool "normaalsest kassipoja" suurusest , mu suur kass on selline mitte vaga kassi emme moodi rohkem nagu sitke. Igaljuhul see pilt oli suht kurb ja hirmus motlesime et laseme tal mingi opi ara teha.

Kas kassid ei vota omaks enneaegselt syndinud poegi? Sest tapelt niimodi see nagi valja

Ja kui synnitus kaib .. siis synnitatakse koik pojad alati korraga? tongue Ei tea kui tiineks jai siis ta veitsakene paksem kui ta oli ennem ja isegi preagu peale synnitamit, oli korraks selline mote et akki tuleb veel midagi

:support:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassipojad syndisid karvadeta ja surid...

Tavaliselt ei ole sünnitamisel vahesid mitu päeva, seega ei ole rohkem kedagi tulemas.
Ja põhjus, miks pojad karvadeta ja üliväiksed olid, on siis see, et nad olid arenemata, ja seega siis ei kasvanud täielikuks. Seega nad ka surid, ja ju siis ema sai aru, et midagi on valesti, et keeldus..
Kui mu enda Nelly\'l oli esimene pesakond tibukesi, siis esimene meil kahjuks suri, kuid tiirles selle laiba ümber nagu kass ümber palava pudru, ei lubanud äragi võtta.. Nii kui teine pea välja pistis, siis hakkas selle järele jooksma, laip ununes ja see sai maha maetud.. Kurb muidugi, kuid tuleb üle elada.

Minu loomaaed! ( L )

Thumbs up Thumbs down