1

Teema: Kassinahksed mänguasjad Hiinast

Lugesin tänast Postimeest ( paberväljaannet , mis sõbib ka hiljem kassi hädadetegemise karpi , kui muud kraanulid puuduvad. Netist ei leidnud vastavat uudist ) , kus kirjutas et Eesti tahab keelustada Hiinast pärit karusnahksete mänguasjade ja kinnaste müügi.  Kuna nende tegemiseks nülitakse eriti jõhkral moel ühe päeva jooksul kuni 5400 kassi ja koera. Aasta jooksul pidi see tegema kuni miljon elusolendit. Loomad tapetakse kägistamise ja kõri läbilõikamise teel. Kahjuks ei tapeta kõiki kasse 9 korda ja nii mõnigi isend sattub nülgimisse elusast peast. :vs:
Kassinahkseid kasukaid müüakse ka odavamates kohtades sooblinahksete kasukate pähe.
Siit üleskutse - vaadake millega mängivad te õed-vennaj ja lapsed, mida kannavad te vanemad. Ise täiesti poolt karusnahksete toodete keelustamisel.
Hoidke oma lemmikutel silm peal , eriti veel kui nad Hiinast kutse saavad.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassinahksed mänguasjad Hiinast

õudne:(

Thumbs up Thumbs down

Huvitav kas nad jälgivad traditsioone ja söövad nülitud loomad ära?

Thumbs up Thumbs down

Ma ka kuulsin seda hommikul raadiost ja lehest lugesin ka.
Õudne! sad
Hiinas peetakse koeraliha väga maitsvaks. Ma arvan, et nad siis "delikatessil" raisku ei lase minna.

Thumbs up Thumbs down

Olen rääkinud ise ühe hiinlasega. Tema väitel söödi koeraliha vaid mõnedes üksikutes provintsides.

Thumbs up Thumbs down

yikes Jube!
Muidu meie peres keegi karusnahka ei kanna.

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

ma nüliks nülgijad ära !!!

Thumbs up Thumbs down

http://www.youtube.com/watch?v=rptnhQNYWqU , siin pole küll kasse ja koeri , aga kährikud sad nad ka üliarmsad loomad ju .
Mina karusnahka ei kanna(samuti peres keegi mitte ) , ei taha kanda , ei taha nähagi !

Thumbs up Thumbs down

Ma ei saa aru, mis inimesed need on, kui mina loomi vaatan, siis mul ei tule sellist mõtetki, just vastu pidi, mina tunnen, et mina pean nende eest seisma ja nende eest hoolt kandma, mitte neile halba tegema.  Loomad on lihtsalt nii armsad! :syda:

Thumbs up Thumbs down

Tegelt polegi tähtsust , kus neid tehakse. Fakt on see, et neid valmistatakse seni , kuniks jätkub nõudlust.

Thumbs up Thumbs down

Nojah, samas mõne arust on ka siga väga armas ja lemmikloomaks, aga inimesed söövad ka neid ju (meie kaasa arvatud), eks igal maal süüakse erinevaid loomi. Kuigi, muidugi on see jõhker.
Ega need väikesed nahast hiired ometi kassinahast tehtud pole? :murelik:

Dogs have owners, cats have staff.

sellessuhtes jah.. et traditsioonid on erinevad ja sinna pole eriti midagi parata, ainult et jah j2lgida mida ostad ja mida tarbid. Aga ega see vaelvat nyyd kogu seda tegevust peatab. Sea jutt on 6ige jah.. n2iteks m6nel maal on j2llegi see jube imelik, et mida meie s88me jne.. ja meie jaoks j2lle see imelik, et mida nemad s88vad. Leian et pole m6tet hakata hullumoodi kogumaailma kasse p22stma vaid tasuks alustada sellest, et p22stad kas v6i selle yhe kiisu neislt 30st kes su enda maja ymber tyhja k6huga ringi luusib.

jube õudne..:(:cry:

Kiisud (L)
Muidu .. Kõik loomad on omaette armsad!

Thumbs up Thumbs down

:cry::(:cry:

Hullud inimesed,ega muud midagi mõtlevad ainult ärist..
Kaastunne ja auavaldus nendele loomadele kes on nende hulluse pärast hukkunud..:lein:

Thumbs up Thumbs down