1

Teema: Aga mina kirjutan oma lugusid kiisudest.

Mina tahan rääkida, mida mu loomadele teha meeldib, ja kuidas neil läheb.

Missy - Püha Birma kiisu, neljakuune, armastab kõige rohkem mänguhiirekestega mängida, armastab piima limpsimist ( kohe, kui piimapaki kätte võtad, on tema KOHE kohal, et ega tema ometi ilma ei jää. Kahekuusena ajas ta lillepoti maha, ise sai mullaga kokku. Ise oli jumala hädas endaga, et tema valge kasukas on nüüd määritud ju. Ta nägi välja nagu süsimust kiisu, ainult silmad olid tohutult õnnetud, ja pisike virin kaasnes ka. Läks ilusti pessu, mis talle väga meeldis kusjuures. Nurrus, kui vesi peale läks. smile
Hommikul saab paki Sheba kassikonservi, samal ajal on ööpäevaringselt tal ees Royal Canini Kitten'i kassitoit, ja õhtul saab ka paki Sheba kassikonservi.

Haily - Norra metskass, kahe-aastane, armastab väikseid kõlisevaid pallikesi ( sellised helerohelised, kus on see pinisev asi sees ). Piim ei meeldi üldse, ainult vesi on tema jaoks kõik! Ülekõige istuks süles, sõtkuks käppadega kõhtu ning nurruks nagu traktor. See on tema jaoks kõige tähtsam. Ja akna peal istumine on tema elu üks põhiosasid. Hommikul saab paki Sheba kassikonservi, samal ajal on ööpäevaringselt tal ees Royal Canini Hairball kassitoit, ja õhtul saab ka paki Sheba kassikonservi

Nelly - Norra metskass, kahe-aastane, armastab neid sulgi pulgakese otsas. Piim ja vesi meeldivad talle mõlemad, pole vahet, kumba joob. Toidu osas samuti hommikul saab paki Sheba kassikonservi, samal ajal on ööpäevaringselt tal ees Royal Canini Hairball kassitoit, ja õhtul saab ka paki Sheba kassikonservi.
Akna peal olemine meeldib, eriti Haily'ga aknal istumine. Veel armastab ta kõrvatagant sügamist, see on tähtis asi. Süles olla eriti ei meeldi, kuid kõhu peal magamine on hea!

:s6ps:

Minu loomaaed! ( L )

Thumbs up Thumbs down