1

Teema: Ceasar

Olen Katrin Tallinnast!
Kodus on pisike dony sfinksipoeg Ceasar, sündis 07.05.2008.
Ta on tõeline nurrumasin...igal võimalikul hetkel on süles ja õhtul on esimene, kes voodisse jõuab. Armastab seltskonda!
Lemmikud on  gourmet, krevetid ja  kana.

:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Ceasar

Tervitused Nele, Depsy ja Scotty poolt!

Millega sinu kiisu veel tegeleb? Lemmik mänguasi?

Thumbs up Thumbs down

Tänan tervituste eest!

Lemmik mänguasi on üles keeratav must hiir ja roheline kaisusall, millega mässab koguaeg.
Viimasel ajal on avastanud enda jaoks arvuti, ronib kuvari ette ja jälgib siis, mida teen.

Ceasarile meeldib jälgida, kui vannis või dušši all keegi käib, istub siis kas vanni ees või tuleb vanni äärele.

Plaan minna varsti rätsepa juurde, et talveks midagi sooja selga saada.

Arvatavasti saame ka sellise kaassiwc, millega saab õpetada inimeste potil käima.

Tulevikus tahaks hakata käima ka näitustel, kuid pole nende kohta eriti uurinud veel. Sertifikaadid on vist tähtsad, kui otsustatakse järglasi saada.

Ta on ikka täielik südametemurdja meil, oskab olla nii armas!

Thumbs up Thumbs down

Lisan pildi  veel.

Thumbs up Thumbs down

Tundub toesti vaike nukerdis olevat!
:kal:
Kas nyyd talve tulekul paned talle jakikese ka selga, olen nainud, et sfinksidele pannakse?

Tervitades
Alexa
ja Ben

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: Alexa
Tundub toesti vaike nukerdis olevat!
:kal:
Kas nyyd talve tulekul paned talle jakikese ka selga, olen nainud, et sfinksidele pannakse?

Tervitades
Alexa
ja Ben

Riietega on natuke raske meil.
Loomapoodides müüakse küll, kuid need on mõeldud tegelikult koertele.
Kehaehitus neil ju täiesti erinev.
Aga on olemas paar pluusi ja fliisi. Kui külmemaks läheb siis peab õmbleja poole pöörduma.

Ja kuidas Teil on? Käite Beniga väljas ka?

Thumbs up Thumbs down

Tere ka meie poolt!
Kiisupoiss näeb nii armas ja kaitsetu välja. Mulle väga meeldib see pilt, kus tal kõht ülespidi on. Selline tunne on neid "paljaid" kasse vaadates, et neil külm kogu aeg.
:hei:

Thumbs up Thumbs down

Hehee, tegelikult meenutab viimasel pildil Ceasar Rocky Balboad, selline hommikumantli moodi riietus on seljas ja kapakesi hoiab ka nagu poksija...

Mis Beni puutub, siis jah, ta on paeval (kui ilm ilus) oues ja tuleb ohtuks majja.  Aga tal on ka paks kasukas...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Tervitused ka minu ja Pontu poolt ! smile

Paid ka Talle. :s6ps:

*meow*

Thumbs up Thumbs down