1

Teema: Solvunud kass

Minu kaisukass Nurru on 9 aastane. .Suvel on rohkem õue- ja talvel toakass.
Esimesed 4 aastat elasid  koeraga sõbralikult koos ning siis olid nad oludesunnil 4 aastat lahus ning sellel talvel said korteris jälle mõned korrad kokku. Algul kass küll veidi pelgas, kuid sõbrunesid taas kiiresti, tegid musi ja oligi kõik OK. Nüüd suvekodus olles, sai koer ka nädalaega tagasi siia toodud ja kass läks kodust minema. Ta ei ole kaugel, aeg-ajalt mäub, annab endast märku,  ei tule ei aeda ega ka aia taha, kui teda hüüan ja ka siis , kui ise välja lähen, et temaga kohtuda st. ta täielikult ignoreerib mind. Paar korda sellel nädalal on ta vilksamisi end ka ilmutanud.
Tal on võimalus koju tulla koeraga kokkupuutumata, kuid ta ei tee seda, minu kiuste! Saan aru,et rohkem kui hirm koera ees, on soov mulle kätte maksta ning sõnum on selline, et vii koer ära, siis tulen koju! Koera ära viia ei saa, nüüd peavad edaspidi koos elama.
Ta on väga tark loom ja käitub nagu inimene, kes solvub ja maksab kätte.
Kuidas temaga toime tulla??????????

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Solvunud kass

Nüüd kui on möödas 1,5 kuud, otsustas Nurru koju tagasi tulla. Loomulikult ei tulnud ta ise ukse taha ja sisse laskmist paluma vaid lasi ikka ennnast korduvalt paluda. Arvestades tema iseloomu, arvasingi et just selliselt käitub. Oli ilus ja puhas nagu alati, kuigi veidi näljane. Tegi sellise näo pähe nagu midagi poleks juhtunudki. Tegelikult oli temaga MIDAGI ikka juhtunud ka.
Keegi oli teda kaela piirkonnast hammustanud ja keegi hea inimeni oli ilmselt teda ka ravinud. Mõttes tänud talle.:pai:

Thumbs up Thumbs down