1

Teema: Kassil halb hingeõhk

Kas keegi oskab arvata, millest võib kassi hingeõhk halvasi lõhnada?  Tegu ei ole kindlasti hambavahetuse probleemiga, kass juba 2 aastat vana. Ka toit, mida anname ei tohiks põhjus olla, sest meie kahest ühel kassil on see mure, saavad aga sama toitu.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassil halb hingeõhk

põhjuseks võib olla hambakivi,mis ühel kassil võib tekkida ja teisel mitte. Tasuks suud uurida, et kas tagumised hambad on kenad valged või on kollaks-rohelised igemete äärest ja igemed ise punakad hamba ümert. See võib kindlalt põhjustada.
Samuti võib olla tegu ussidega.
Mis toitu nad saavad, et oskaks arvata midagi ka selle kohta.

Thumbs up Thumbs down

Toidame neid Hill´si kuivtoiduga ja Gourmet´i konservidega. Hambad tunduvad olema valged ja ma olen neile ikka pidevalt andnud ka Hillsi oral care toitu. Vat see ussiasi tuli endalegi pähe. Viimase ussirohu oksendas sama tegelane välja, peaks vist igaks juhuks uuesti andma siis.

Thumbs up Thumbs down

Kusjuures meil sama probleem, Depsy ja Suslik saavad RC-kuivtoitu aga tuleb ka suust sellist spetsiifilist lõhna. Arst ei osanud sellest midagi arvata, kuna kiisudel kikud terved ja muidu ka ok. Ussirohtu saavad 2 korda aastas ja mõlemad tubased kassid.

Thumbs up Thumbs down

ma ikka arvan, et siis see toit ei sobi kassile mingilpõhjusel. Kui ussirohi antud ja hambad kontrollitud, siis mina vahetaks toitu. Annaks teise firma kvaliteettoitu. Üleminek peaks olema järk-järgulöine. Uusi sega vanade hulka ja uute osakaalu kogu aeg suurendada.

Thumbs up Thumbs down

Kusjuures asi ei muutu ka siis kui vahetada sama firma mõne muu toidu vastu big_smile ja paraku muud peale RC  ei söö, oleme juba katsetanud. Korra pesime isegi hambaid inimesele mõeldud pastaga.

Thumbs up Thumbs down