Teema: Kassi kasvandus.

Tere, olen alles väike tüdruk  aga mu üheks unistuseks on hakata ise kasse kasvatama. Sooviksin kunagi kasvatada tõu kasse . Pakkuge mis võiksid olla tõud. Pakkuge välja kas see ültse on hea mõte?:s6ps:

Allpildil olen mina ühe varjupaiga koeraga

Mjäuu. Kiisuke karvane.

Vasta: Kassi kasvandus.

Tere!Tore,et loomi armastad.Mis tõud sulle meeldivad?Vaata,uuri ja tee valik.Kuigi aastate pärast võivad eelistused muutuda.:P.Miks mitte kasvatada tõukasse.Kui on aga lihtsalt soov tegeleda kassipoegadega,siis võid olla hoiukoduks,hüljatud loomi on palju.

Thumbs up Thumbs down

Tere,
arvan ka, et selle valiku pead sa ise tegema. Ehk siis uurima tõugude kohta ning leidma enda eluviisi ning harjumustega sobivaima kassitõu. Mina valisin devon rex-id ja see on minu jaoks kõige huvitavam ning armsaim tõug.
Arvestama pead ka, et kasside ostmine on kallis kulu ning ka kasvatuse pidamine ei ole kõige odavam. Samas oled kodu küljes kinni ning paljud asjad, mida noored inimesed tahavad teha jäävad tegemata.
Ja ehk on sul suureks saades hoopis muud huvid, kui aga soov kindel, võid hakata juba praegu eeltööd tegema, et tulevikus kassi valikul teaksid võimalikult palju.

http://devonrex.onepagefree.com/

Mina ka tahan teha kassiklubi Catco Company Cobira.
Sellega on pikk jutt, sõbrannaga.
Oleme jõudnud kaugele, anname koolides, lasteaedades kassitunde ja meil tuleb stend, kassipäevad vb jne., kuigi ma alles 12-aastane (sõbranna 11).
Meie kodukas on : www.freewebs.com/catscatscatscats
See saab tuntuks alles sellel aastal.

Nii lahe oleks kui koguks kõik kassifännid kokku (kasvõi rinevatest linnadest) ja teha midagi huvitavat.

Kes on huvitatud saatke mail: cat.lover.001@mail.ee
Äkki tuleb midagi välja???

Kassid On Võrratud!*
Üks Armsam Kui Teine!

http://www.xmission.com/~emailbox/animate/a-katt.gif

Thumbs up Thumbs down

Üks asi on kassiklubi kus saavad kokku kassifännid ja teine asi  kassikasvanus, mis tegeleb pühendunult tõukasside aretusega ja kasvatamisega.

Thumbs up Thumbs down