Vasta: Öökapi raamatud

Hetkel loen minda A. Kivirähu "Rehepappi," üllatavalt hea on! :wink:  Arvasin, et on kuu aega tuima lugemist, aga väga lõbus on tegelikul! :syda:

Thumbs up Thumbs down

Lugesin eile läbi Doris Lessingi "Kassid",aitäh,hilineja,oli tõesti huvitav,kohati kurb ja õudnegi (see koht,kus isa neid kasse maha lasi).Aga väga eluline ja hästi kirja pandud,Krista Kaeralt hea tõlge ka!Vaatasin oma kasse kohe teise pilguga pärast raamatu lõpetamist ja püüdsin nende mõtteid ära arvata.Ainus,mis raamatu juures ei meeldinud,oli suhtumine steriliseerimisse (ma ei arva,et kass tunneks end reedetuna vms.)

Thumbs up Thumbs down

Mul laheb laste kohustuslik lektuur: "Vaike prints". Lugesin seda lapsena ja ylikoolis ja nyyd ka. Igakord avastan midagi uut ja tundub, et see raamat muutub aastatega ikka paremaks ja paremaks...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Praegu loen "Mängult on päriselt", kuigi lootsin laenutada "Kirjaklambritest vööd", olid need kõik juba välja laenutatud. sad

Thumbs up Thumbs down

to -makuu: "Mängult on päriselt" see on hea raamat. Lugesin ise ka seda umbes aasta tagasi.
Lähiajal hakkan lugema teie soovitusel Doris Lessingi "Kassid" . Tundub hea raamat olevat. wink
Endal ka kohustuslik kirjandus. Alles hiljuti sai läbi "Kõrboja peremees". Ka üks hea raamat. Eriti võrreldes teiste raamatutega, mis kohustuslikus nimekirjas on. wink

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: hharak
to -makuu: "Mängult on päriselt" see on hea raamat. Lugesin ise ka seda umbes aasta tagasi.
Lähiajal hakkan lugema teie soovitusel Doris Lessingi "Kassid" . Tundub hea raamat olevat. wink
Endal ka kohustuslik kirjandus. Alles hiljuti sai läbi "Kõrboja peremees". Ka üks hea raamat. Eriti võrreldes teiste raamatutega, mis kohustuslikus nimekirjas on. wink

Minule jättis "Kassid" natuke segase tunde sisse. Seal kirjutati väga rahulukult ja loomulikult asjadest, mida tegelikult normaalseks pidada ei saa.

Thumbs up Thumbs down

Minul on praegu A. M. G. Schmidti "Miisu". Olen seda küll korduvalt lugenud, kuid ikka läheb nii hinge. Samas "Viplala" samalt autorilt ei meeldinud eriti, ei tea miks.

Thumbs up Thumbs down